Šiandien yra 2018.12.17

2018-05-15 Ilguvos socialinės globos namuose lankėsi grupė darbuotojų iš Vilijampolės socialinės globos namų. Svečius pasitiko direktorius Sigitas Jankauskas, direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė ir socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė papasakojo apie Ilguvos socialinės globos namus, užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė ir socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė pristatė vykdomą užimtumo veiklą. Vilijampolės socialinės globos namų darbuotojai dalinosi gerąją patirtimi- pasiektais pertvarkos rezultatais- pasakojo apie globos namų gyventojų gyvenimą grupinio gyvenimo namuose.

 Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė

Ilguvos socialinės globos namų gyventojai, kiekvieną gegužės mėn. trečiadienį, lankysis Šakių jaunimo ir sporto centre esančiame baseine. Jau du kartus apsilankėme šiame centre, kur mėgavomės ne tik baseino, bet ir pirčių  bei sūkurinės vonios teikiamais malonumais.

2018-05-03 keletas gyventojų ir darbuotojų dalyvavo Kalvarijos socialinės globos namų organizuotose orientacinėse varžybose „Miško takais su draugais“. Trasa pasirodė nelengva, žemėlapio pagalba teko surasti dvylika  punktų ir juose įveikti įvairias sportines užduotis. Renginio pabaigoje visus dalyvius organizatoriai apdovanojo prizais ir padėkomis bei pavaišino žuviene.

 Socialinė darbuotoja Rita augustinaitienė ir užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė