Šiandien yra 2018.10.17

Kiekvieni metai –tarsi knygos lapai. Štai užvertėme dar vieną puslapį... Praėjo didžiosios metų šventės, tačiau dar gyvename jų prisiminimais.

Baigiantis metams jau tapo tradicija susirinkti į Naujametinį karnavalą, prisiminti praėjusius metus, linksmai bei nuotaikingai sutikti Naujuosius metus. Šiemet Naujuosius pasitikome su ,,Dvylika mėnesių“  personažais. Kiekvienas mėnesis ne tik žodžiais ar posmais pristatė save, bet ir nuotraukomis priminė praėjusius metus. Gyventojai džiaugėsi išvydę save ekrane, komentavo  prisimindami praėjusių metų akimirkas. Renginio metu mielai klausėmės gerai pažįstamo gitaristo Juozo Bacevičiaus ( ,,Zuzės“) atliekamų dainų. Kudirkos Naumiesčio mokiniai atsiuntė savo pačių rankomis padarytus atvirukus, kuriuose buvo užrašytas nuoširdus sveikinimas švenčių proga. Ši miela dovana savo nuoširdumu palietė visus gyventojus. Visi laukėme Kalėdų Senelio nešino dovanomis . Ir neveltui... Jis visada ateina... tik reikia labai norėti ir laukti. Konkurso ,,Švara mūsų kambariuose“ nugalėtojams Kalėdų Senelis įteikė ,,Padėkas“. Buvo pagirti ir paskatinti saldžiomis dovanėlėmis ir kiti gerai besitvarkantys gyventojai.

Naujųjų Metų proga linkime daug laimės, vilties, svajonių, kurios išsipildytų, gerumo ir kantrybės, draugiškumo ir pasitikėjimo. Laimingų Naujųjų !

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė                                                                         

Gruodžio 24 d. socialinės globos namuose vyko tradicinė Šv. Kūčių vakarienė.Parapijos klebonas V. Sakavičius visiems gyventojams ir tą dieną dirbusiems darbuotojams padalino po kalėdaitį. Pirmiausiai buvo aplankyti slaugos namo gyventojai.Po to valgykloje , prie bendro stalo, visi sukalbėjome maldą, pasidalinome kalėdaičiais, valgėme Kūčių patiekalus. Vieni kitiems palinkėjome gražių švenčių.

Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė

2013-12-20 Ilguvos socialinės globos namuose vyko Kalėdinių eglučių įžiebimas. Pirmoji eglutė buvo puošiama valgyklos salėje, toliau ėjome puošti lauko eglutės. Nepaisant to, kad sniego nebuvo nei kvapo, švietė saulė, jautėsi Kalėdinė nuotaika. Eglučių puošimą užbaigėme slaugos name. Po to visi vaišinomės saldainiais prie įžiebtų eglučių.

 Užimtumo specialistė Akvilė Sutkaitytė, socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė

2013 m. Gruodžio 16 d. Svečiuose Kriūkų mokyklos mokinės, jų vadovė  muzikos mokytoja Rita Čebanauskienė. Skambėjo kalėdinės dainos: Kalėdos, Baltas sniegas, Tyli naktis, Kitoks pasaulis, Akys kurios tyli ir kt.  Ar gali būti gražesnė šventė už artėjančias šv. Kalėdas?

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė