Šiandien yra 2018.12.19

Šių metų balandžio 8d. organizavome išvyką į Kauno miesto pramogų centrą „Akropolis“. Pirmasis apsilankymas buvo boulinge, kur nuotaikingai žaidėme šį žaidimą. Vėliau užlipome ant prekybos centro stogo pasižvalgyti ir apžiūrėti miestą iš aukštai. Kadangi gyventojai Kauno „Akropolyje“ lankėsi pirmą kartą, todėl pilni smalsumo vaikščiojo, dairinėjosi ir įsiamžino prie puošnios architektūros. Po ilgų ir smagių vaikščiojimų, galiausiai ėjome pasistiprinti skaniomis picomis. Sotūs ir pilni įspūdžių keliavome namo.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

Užimtumo specialistė Akvilė Sutkaitytė

Balandžio 2 d. Ilguvos socialinės globos namuose lankėsi socialinių įstaigų vadovų asociacijos nariai, vadovaujami   prezidentės Audronės Kasperavičienės. Jie susipažino su globos namuose vykdoma veikla. Vėliau vyko pasitarimas, kurio metu buvo sprendžiami socialinių globos namų veiklai  aktualūs klausimai.

Kovo 12 d. globos namuose vyko popietė – viktorina „Šalis ta Lietuva vadinas“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti. Popietės metu prisiminėme Lietuvai svarbius to meto įvykius, skaitėme eiles. Viktorinoje galėjome pasitikrinti istorijos žinias, prisiminti Lietuvai svarbius žmones, įvykius, datas. Viktorinoje dalyvavo trys komandos, kurias sudarė keturi gyventojai ir du darbuotojai. Klausimai buvo iš trijų pogrupių: „Kas? Kur? Kada?“, „Žymūs žmonės“ ir „Gėda būtų nežinoti“. Nugalėtojus apdovanojome „aukso“ , „sidabro“ ir „bronzos“ medaliais.

Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė