Šiandien yra 2018.12.19

2013- 11- 15 vyko popietė Tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti.  Popietę pradėjome įsisegdami emblemas „Aš tolerantiškas“, jas gyventojai pasigamino iš anksto.  Pirmiausiai prisiminėme kas yra tolerancija, kai kurie šį žodį išgirdo pirmą kartą, kai kurie nežinojo jo prasmės. Tada aptarėme tolerancijos esmę ir jos ribas. Daugelis sutiko, kad ne viską kartais galima toleruoti, bet reikia stengtis įžvelgti kuo daugiau gero. Taip pat pasidalinome pavyzdžiais iš savo gyvenimo patirties, kuomet teko susidurti su netolerancija. Sprendėme kaip to išvengti ateityje. Tuomet piešėme bendrą piešinį, visi stengėmės atrasti simbolius, kurie asociuotųsi su tolerantiškumu. Gavome ryškų piešinį, kuriame dominuoja simbolis- saulė. Popietės pabaigoje pasikalbėję nusprendėme,  kad vis dėl to esame tolerantiški ko linkime ir kitiems.

Užimtumo specialistė  Giedrė Čepliauskaitė

2013–10–18 dalyvavome Lietuvos zoologijos sodo organizuojamoje akcijoje „Gilė 2013“. Gyventojai pririnko 126 kg giliukų, kurie yra labai naudingas papildas daugelio gyvūnų racione. Nors tą dieną oras buvo labai prastas, bet mūsų neišgąsdino. Mūsų darbas nenuėjo veltui: gavome galimybę nemokamai aplankyti zoologijos sodą, buvome apdovanoti diplomais ir kitomis maloniomis smulkmenomis. Ekskursijos metu lankėmės prekybos centre „Molas“, vaišinomės pica ir kitais skanėstais.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė
Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė

 2013 m. spalio 03 d. gyventojai ir darbuotojai rinkosi į tradicinę derliaus šventę. Šventės metu dalyviai žaidė įvairius žaidimus, minė mįsles, dalyvavo loterijoje. Pagrindinis šventės akcentas buvo visų laikiami cepelinai. Gyventojai jau iš vakaro pradėjo ruoštis cepelinų gamybai: vieni atnešė iš rūsio bulves, kiti  jas skuto, kas 5, kas 10 ar daugiau, dar kiti juos gamino ir virė. Cepelinai buvo tikrai labai gardūs. Ir aš ten buvau... per barzdą varvėjo burnoj neturėjau...

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė