Šiandien yra 2019.03.26

2013–10–18 dalyvavome Lietuvos zoologijos sodo organizuojamoje akcijoje „Gilė 2013“. Gyventojai pririnko 126 kg giliukų, kurie yra labai naudingas papildas daugelio gyvūnų racione. Nors tą dieną oras buvo labai prastas, bet mūsų neišgąsdino. Mūsų darbas nenuėjo veltui: gavome galimybę nemokamai aplankyti zoologijos sodą, buvome apdovanoti diplomais ir kitomis maloniomis smulkmenomis. Ekskursijos metu lankėmės prekybos centre „Molas“, vaišinomės pica ir kitais skanėstais.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė
Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė

 2013 m. spalio 03 d. gyventojai ir darbuotojai rinkosi į tradicinę derliaus šventę. Šventės metu dalyviai žaidė įvairius žaidimus, minė mįsles, dalyvavo loterijoje. Pagrindinis šventės akcentas buvo visų laikiami cepelinai. Gyventojai jau iš vakaro pradėjo ruoštis cepelinų gamybai: vieni atnešė iš rūsio bulves, kiti  jas skuto, kas 5, kas 10 ar daugiau, dar kiti juos gamino ir virė. Cepelinai buvo tikrai labai gardūs. Ir aš ten buvau... per barzdą varvėjo burnoj neturėjau...

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė

2013m. Rugsėjo 28 d. Jau keletas metų kai mūsų socialinės globos namų gyventojus aplanko Auto sporto klubo „4x4“ bei medžiotojų būrelio nariai. Svečiai gyventojus vaišino ant laužo išvirta šiupinine.Netrūko ir pramogų:medžiotojai pademonstravo šaudymo į lėkštes parodomąją programą, vyko lankų mėtymo ir smiginio varžybos. Visi dalyviai buvo apdovanoti prizais.

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė, socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė