Šiandien yra 2018.12.19

Ilguvos socialinės globos namų gyventojai, kiekvieną gegužės mėn. trečiadienį, lankysis Šakių jaunimo ir sporto centre esančiame baseine. Jau du kartus apsilankėme šiame centre, kur mėgavomės ne tik baseino, bet ir pirčių  bei sūkurinės vonios teikiamais malonumais.

2018-05-03 keletas gyventojų ir darbuotojų dalyvavo Kalvarijos socialinės globos namų organizuotose orientacinėse varžybose „Miško takais su draugais“. Trasa pasirodė nelengva, žemėlapio pagalba teko surasti dvylika  punktų ir juose įveikti įvairias sportines užduotis. Renginio pabaigoje visus dalyvius organizatoriai apdovanojo prizais ir padėkomis bei pavaišino žuviene.

 Socialinė darbuotoja Rita augustinaitienė ir užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2018-04- 25 Gerdžiūnuose bibliotekos darbuotoja Marija Kumštaitienė suorganizavo popietę „Pabūkime drauge knygų šalyje“, kurioje dalyvavo Ilguvos socialinės globos namų ansamblis „Linksmieji dainorėliai“, vadovaujamas socialinės darbuotojos Rimos Prekevičienės Susitikę su bendruomeniečiais pirmiausia apžvelgėme naujausias knygas ir Kęstučio Mockaus piešinių parodą, vėliau koncertavome.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė