Šiandien yra 2018.12.19

2018-03-09 Ilguvos socialinės globos namuose buvo minima Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Ilguvos kapinėse ilsisi iškilus ir daug Lietuvai nusipelnęs žmogus Stasys Šilingas, todėl susirinkusieji ant kapo padėjo gėlių puokštę, uždegė žvakelių,  Kriūkų seniūnė O. Rakauskienė, direktoriaus pavaduotoja J. Bataitienė, socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė  pasakojo apie Stasio Šilingo gyvenimą ir jo darbus Lietuvai,  gyventojai skaitė prieš aštuoniasdešimt metų parašytą S. Šilingo testamentą Lietuvai. Šventė persikėlė į užimtumo salę, kurioje  vyko literatūrinė – muzikinė popietė. Direktorius Sigitas Jankauskas pasveikino šventės dalyvius, Onutė Rakauskienė skaitė savo kūrybos eiles, ansamblis „Linksmieji dainorėliai“ dainavo dainas.

 Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Kaziuko mugė

Kaip ir kiekvienais metais, atėjęs pavasaris į mūsų šalį atneša Kaziuko šventę. Šiemet Kovo 2 d. pavasario vėjai su savimi į mūsų globos namus irgi atnešė Kaziuko mugę, kupiną besišypsančių veidų, įvairiausių gėrybių.

Po pietų globos namų salėje, grojant trankiai liaudies muzikai, prasidėjo Kaziuko mugės prekybos šurmulys. Buvo prekiaujama įvairiais rankdarbiais, papuošalais. Smaližiai galėjo įsigyti įvairiausių skanėstų: saldainių, sausainių,vaflių, pyragų ir kitų kepinių. Taip pat buvo prekiaujama ir konservuotomis gėrybėmis: agurkais, grybais, uogienėmis. Visko net neišvardinsi. Čia pat galima buvo ir namine gira pasivaišinti ir gardžios keptos duonos mišrainės paragauti. O kur dar naminis kugelis keptas po pečiumi. Ech kaip skanu buvo. Malonu, kad iš mugės išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir šiltą pavasarišką nuotaiką.

 Socialinė darbuotoja  Laima Jankauskienė

2018- 03- 02 vykome į Kukarskės globos namus. Ten dalyvavome Kaziuko mugėje. Vežėme parodyti savo gamintus darbelius: įvairius mezginius, arbatėles. Gėrėjomės kitų šventės dalyvių gaminiais. Buvo galima įsigyti mezginių, paveikslų ir įvairių skanumynų.

Mugės metu mūsų globos namų dainininkų kolektyvas visus džiugino nuotaikingomis dainomis ir kvietė linksmintis. Renginio pabaigoje visiems buvo įteiktos padėkos už bendradarbiavimą.

 Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė ir užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė