Šiandien yra 2018.12.19

2018-11-22 vykome į tradicinę Kalvarijos socialinės globos namų organizuojamą „Muzikinę karuselę“. Šiemet ji vyko šeštą kartą ir buvo skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti. Dalyvavo aštuonios komandos iš visų Lietuvos regionų. Užduotys taip pat buvo susijusios su visa mūsų tėvyne. Teko atspėti, kuris regionas ar miestas minimas dainoje, pasakyti grojančio instrumento pavadinimą. Visos komandos buvo paruošusios namų darbus. Kartu su visais dainavome dainas apie tėvynę, žiūrėjome spektaklį  Lietuvos istorijos tema. Po apdovanojimų ir bendros fotosesijos keliavome pasistiprinti ir pašokti, skambant gyvai muzikai.

 Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

2018- 11- 16 Ilguvos socialinės globos namų gyventojai vyko į Gerdžiūnų laisvalaikio salę. Čia svečiavosi VŠĮ „Mažojo teatro akademijos“ Pabradės socialinės globos namų pantomimos trupė „Piligrimai“. Jie pristatė spektaklį sukurtą pagal R. Granausko apysaką „Jaučio aukojimas“.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2018- 11- 15 globos namų gyventojai vyko į Gerdžiūnų biblioteką. Kai kurie čia lankėsi pirmą kartą. Su mielu noru rinkosi knygas ir tapo bibliotekos lankytojais.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė