Šiandien yra 2018.12.17

2017 m. gruodžio 21 d. vyko darbuotojų susirinkimas, kurio metu buvo aptartis įvairūs klausimai. Darbuotojai supažindinti su naujai išrinkta darbo taryba, kuri savo veiklą pradėjo nuo gruodžio mėn. Ateinančių švenčių proga, direktorius Sigitas Jankauskas, susirinkusiems palinkėjo naujos energijos, drąsių idėjų, svarbių laimėjimų, atvirumo viskam, kas nauja. Linksmų šv. Kalėdų ir sėkmingų 2018  metų.

2017-12-20 Ilguvos socialinės globos namų  dainininkai vyko į Kukarskės globos namus. Ansambliečiai gyventojams ir darbuotojams padovanojo kalėdinį koncertą, pasidalino šventine nuotaika, palinkėjo visiems skambančio Kalėdų džiaugsmo ir sidabrinio žvaigždžių spindėjimo dangaus skliaute, žemėje ir širdyje.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė ir socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė 

Adventinė popietė

2017 m. gruodžio 18 dieną į globos namus atvyko Bagotosios pagrindinės mokyklos mokiniai. Jie mums padovanojo nuostabią popietę. Visi kartu darėme Advento kalendorių: skaitėme žodžius, susijusius su Kalėdiniu laikotarpiu, degėme žvakeles. Suformavę Adventinį ratą  susikabinome  rankomis aplink jį. Renginio pabaigoje mokiniai gyventojus  apdovanojo atvežtomis dovanėlėmis. Tikimės, kad dar ne kartą pasimatysime su šios mokyklos mokiniais.

Užimtumo specialistė  Giedrė Čepliauskaitė