Šiandien yra 2018.12.19

2017-12-20 Ilguvos socialinės globos namų  dainininkai vyko į Kukarskės globos namus. Ansambliečiai gyventojams ir darbuotojams padovanojo kalėdinį koncertą, pasidalino šventine nuotaika, palinkėjo visiems skambančio Kalėdų džiaugsmo ir sidabrinio žvaigždžių spindėjimo dangaus skliaute, žemėje ir širdyje.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė ir socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė 

Adventinė popietė

2017 m. gruodžio 18 dieną į globos namus atvyko Bagotosios pagrindinės mokyklos mokiniai. Jie mums padovanojo nuostabią popietę. Visi kartu darėme Advento kalendorių: skaitėme žodžius, susijusius su Kalėdiniu laikotarpiu, degėme žvakeles. Suformavę Adventinį ratą  susikabinome  rankomis aplink jį. Renginio pabaigoje mokiniai gyventojus  apdovanojo atvežtomis dovanėlėmis. Tikimės, kad dar ne kartą pasimatysime su šios mokyklos mokiniais.

Užimtumo specialistė  Giedrė Čepliauskaitė

Kalėdos!  Jau pats žodis džiugina širdį. Jau visai netrukus pajusime artėjančių švenčių dvasią o, kad tas laukimas būtų dar linksmesnis ir džiaugsmingesnis gruodžio 14 d. įžiebėme globos namų žaliaskares. Eglučių įžiebimo šventė prasidėjo nuo inscenizuotos pasakos „Mergaitė ir žibintas“, kurią globos namų gyventojai ir darbuotojai paruošė šiai šventei. Vėliau persikėlėme į lauką, kur įžiebėme centrinę Ilguvos globos namų eglę, bei mažesnes visuose gyvenamuosiuose korpusuose. Vėliau visi linksmai šokome aplink eglutę ir šildėmės karšta arbata.

 Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė