Šiandien yra 2018.12.19

2017-11-25 Gerdžiūnų laisvalaikio salėje vyko Kopūstų šventė, kurioje dalyvavo  ne tik mūsų   dainininkų kolektyvas „Linksmieji dainorėliai“, bet ir  dalis globos namų gyventojų. Mes  atlikome keletą linksmų dainų apie gamtą ir tuo pradžiuginome žiūrovus. Po to visi klausėsi Videlio ir Zuzės dainų bei žaidė žaidimus. Teko atspėti patarlių apie kopūstus pabaigas, suvaidinti eilėraštį „Tuščiagalvis kopūstas“, atspėti, kurios mįslės atsakymas yra kopūstas, pasakyti kokių rūšių kopūstai pavaizduoti paveikslėliuose ir kt. Pabaigoje pasiklausėme Šakių jaunimo grupės „Zenitas“ koncerto ir pasivaišinome kopūstiene.

 Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

2017 lapkričio 21 d. grupė globos namų  gyventojų vyko į Vilniaus PPC „Akropolis“ įsikūrusį Apollo boulingo klubą. Šis žaidimas Lietuvoje oficialiai pradėtas žaisti tik nuo 1996 m. Tačiau iš karto tapo labai populiarus ir mėgiamas.Mėgiamas yra ir globos namų gyventojų. Žaidėme pasidalinę į dvi komandas dviejuose  takeliuose.Geriausiai žaisti sekėsi Vytui, bet nuo jo mažai atsliko šio žaidimo naujokai Vaclovas, Algis ir Vidmantas.

Socialinės darbuotojos Gailutė Matulaitienė ir Rita Augustinaitienė

2017-11-16 grupė gyventojų vyko į Gerdžiūnų laisvalaikio salę pasiklausyti Šakių rajono POP atlikėjų koncerto. Visus dainininkus po vienu stogu sukvietė seniūnijos renginių organizatorius ZUZĖ (Juozas Bacevičius). Žiūrovus džiugino buvęs Casino grupės dainininkas Audrius Dakinevičius, Viktoras, Valdas Pališkis, Alfonsas ir Margarita, Juozas ir „Linksmoji trejybė“. Koncertas visus labai nudžiugino ir paliko puikius įspūdžius.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė