Šiandien yra 2018.12.19

2017-11-09 jau penktą kartą mūsų komanda dalyvavo  Kalvarijos socialinės globos namų organizuojamoje šventėje „Muzikinė karuselė“, kuri vyko Kalvarijos kultūros namuose. Šiemetinė tema buvo „Metų laikai“, tai pasiruošėme dainuoti apie pavasarį ir žiemą. Renginyje dalyvavo komandos iš šešių globos namų. Visus dalyvius pasveikino Kalvarijos meno mokyklos jaunieji šokėjai. Po to teko atlikti įvairias užduotis: dainavome dainas apie medžius, spėliojome kokie metų laikai pasislėpę dainose, šokome linksmus šokius, teko vaizduoti ančiukus. Šauniai komisijai labai patiko visų pasirodymai ir jie demonstravo puikius „laikus“. Po apdovanojimų šokome diskotekoje, vaišinomės ir linksminomės.

 Socialinės darbuotojos Laima Jankauskienė ir Rima Prekevičienė 

2017-11-08 globos namuose vyko pokalbiai apie sveiką gyvenimo būdą. Tema „Alzheimerio liga. Simptomai, preižastys.“ Žmonės, pastebėję keistą savo vyresnio amžiaus artimojo elgesį – nesuprantamą užmaršumą, nepateisinamus poelgius – susirūpina. Kas tai? Liga ar paprasčiausiai jau atėjo senatvė ir „susidėvėjimas“. Apie šiuos ir kitus ligos simptomus bei priežastis skaitė paskaitą bendrosios praktikos slaugytoja Dalia Juodaitienė.

Bendrosios praktikos slaugytoja Dalia Juodaitienė

2017-11-07 Ilguvos socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai prisidėjo prie Išsipildymo akcijos inicijuotos Pyragų dienos. Gyventojai, padedami užimtumo specialistės Giedrės Čepliauskaitės, iškepė du gardžius pyragus. Darbuotojai taip pat noriai prisidėjo prie akcijos kas kepė pyragus, kas aukojo. Visi akcijos dalyviai vaišinosi pyragais ir arbata. Akcijos metu gyventojai ir darbuotojai suaukojo daugiau kaip 100 eurų.

Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė