Šiandien yra 2018.12.19

2017-10-26 vykome į Respublikinę neįgaliųjų šventę „Ir aš galiu“, kurią organizavo Adakavo socialinės globos namai. Tauragės kultūros centre susirinko  dainininkai, šokėjai, muzikantai, artistai iš 15 socialinės globos namų. Mes  padainavome  porą dainų, o žiūrovai lingavo kartu su mumis ir plojo. Namo grįžome su dovanomis ir planuodami naujus pasirodymus.

 Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė 

2017-10-20 globos namų dainininkų grupė vyko į Marijampolės miesto kultūros centrą.Ten vyko Suvalkijos socialinės globos namų organizuojamas festivalis „Auksinis ruduo“. Susirinkę 12 globos namų gyventojai dainavo, šoko, grojo, deklamavo ir vaidino. Festivalio šeimininkai visus apdovanojo savo pagamintomis dovanomis ir pavaišimo gardžiomis bandelėmis. Pabaigoje visus linksmino šauni grupė. Pasivaišinę ir prisišokę iškeliavome namo ruoštis kitoms šventėms.

 Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė 

2017- 09- 30 dalyvavome tradicinėje derliaus šventėje „Rudens juosta“. Čia vyko smulkioji prekyba. Neatsilikome ir mes: siūlėme pirkti savo augintas, pievose rinktas ir džiovintas vaistines žoleles bei arbatėles. Renginio lankytojai daugiau domėjosi, nei pirko. Tačiau mes nenusiminėme, o geriems žmonėms dar ir padovanojome po suruoštą arbatžolių rinkinį. Tikime, kad šaltais ir lietingais rudens vakarais mūsų arbatėlės juos sušildys.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė