Šiandien yra 2019.02.17

2017-11-08 globos namuose vyko pokalbiai apie sveiką gyvenimo būdą. Tema „Alzheimerio liga. Simptomai, preižastys.“ Žmonės, pastebėję keistą savo vyresnio amžiaus artimojo elgesį – nesuprantamą užmaršumą, nepateisinamus poelgius – susirūpina. Kas tai? Liga ar paprasčiausiai jau atėjo senatvė ir „susidėvėjimas“. Apie šiuos ir kitus ligos simptomus bei priežastis skaitė paskaitą bendrosios praktikos slaugytoja Dalia Juodaitienė.

Bendrosios praktikos slaugytoja Dalia Juodaitienė

2017-11-07 Ilguvos socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai prisidėjo prie Išsipildymo akcijos inicijuotos Pyragų dienos. Gyventojai, padedami užimtumo specialistės Giedrės Čepliauskaitės, iškepė du gardžius pyragus. Darbuotojai taip pat noriai prisidėjo prie akcijos kas kepė pyragus, kas aukojo. Visi akcijos dalyviai vaišinosi pyragais ir arbata. Akcijos metu gyventojai ir darbuotojai suaukojo daugiau kaip 100 eurų.

Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė

2017-10-26 vykome į Respublikinę neįgaliųjų šventę „Ir aš galiu“, kurią organizavo Adakavo socialinės globos namai. Tauragės kultūros centre susirinko  dainininkai, šokėjai, muzikantai, artistai iš 15 socialinės globos namų. Mes  padainavome  porą dainų, o žiūrovai lingavo kartu su mumis ir plojo. Namo grįžome su dovanomis ir planuodami naujus pasirodymus.

 Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė