Šiandien yra 2019.02.17

2018- 12- 12 globos namuose veikė Kalėdinės dirbtuvėlės „Kalėdinis angelas“. Gaminome puokšteles kambarių ir kitų patalpų puošimui.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2018-12-06 Ilguvos socialinės globos namų ansamblis vyko į Raseinių specialiąją mokyklą. Ten vyko atvirų durų dienos „Kalėdų belaukiant“. Kartu su mokyklos mokiniais ir jų tėveliais apžiūrėjome kūrybinių darbų „Adventinis vainikas“ parodą, pasidžiaugėme Raseinių lopšelio – darželio „Liepaitė“ spektakliu „Obuolių maišas“.  Mūsų globos namų ansamblis visus pralinksmino smagiomis dainelėmis. Vėliau mokyklos direktorė  pavedžiojo po mokyklą, kurioje prieš daugelį metų mokėsi  vienas iš mūsų gyventojų, kuris džiaugėsi , kad mokykla labai pasikeitusi ir išgražėjusi.

 Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė ir užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2018-11-22 vykome į tradicinę Kalvarijos socialinės globos namų organizuojamą „Muzikinę karuselę“. Šiemet ji vyko šeštą kartą ir buvo skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti. Dalyvavo aštuonios komandos iš visų Lietuvos regionų. Užduotys taip pat buvo susijusios su visa mūsų tėvyne. Teko atspėti, kuris regionas ar miestas minimas dainoje, pasakyti grojančio instrumento pavadinimą. Visos komandos buvo paruošusios namų darbus. Kartu su visais dainavome dainas apie tėvynę, žiūrėjome spektaklį  Lietuvos istorijos tema. Po apdovanojimų ir bendros fotosesijos keliavome pasistiprinti ir pašokti, skambant gyvai muzikai.

 Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė