Šiandien yra 2018.12.19

Birželio 23 d. Ilguvos socialinės globos namuose vyko tradicinė Joninių šventė. Nešini degančiais deglais bei ąžuolų vainikais, pasveikinome Jonus bei Janinas. Prisiminėme Joninių šventės tradicijas, vandens, ugnies, žolynų bei paparčio žiedo magiją. Kad visus metus būtume sveiki bei žvalūs, rinkome įvairias žoleles - ,,kupoliavome“, pynėme vainikus, juos plukdėme, ieškojome paparčio žiedo, būrėme, linksminomės, bei vaišinomės kiek širdis geidė.

 Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė

Šiais metais, po ilgos pertraukos, paminėjome pasaulinę mezgimo viešumoje dieną. Ši įdomi akcija yra tam, kad suprastume, jog mezgimas- puikiausia veikla draugijoje, o ne vien užsiėmimas vienumoje. Moterys išsinešė siūlus ir savo mezginius į lauką, pasikvietė draugus ir smagiai praleido laiką vyniodami siūlus ir megzdami savo darbus gryname ore.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2017- 06- 05 Ilguvos globos namų gyventojai šventė Sekmines. Šios šventės metu garbinama augmenija ir naminiai gyvuliai. Sekminių metu ypatinga galia suteikiama jauniems berželiams. Todėl šventės vietą pasipuošėme berželių šakelėmis, nepamiršome ir pasikaišyti sūpuoklių. Sekminių stalas taip pat puošiamas berželiais, o pagrindinis patiekalas- kiaušinienė, kurią kepėme ant ugnies. Taip pat vaišinomės ledais ir namine gira. Linksminomės, dainavome, šokome ir išbandėme keletą Sekminių žaidimų ir burtų.

Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė ir užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė