Šiandien yra 2018.12.19

Gegužės 31-ji Pasaulinės sveikatos organizacijos yra paskelbta Pasauline diena be tabako. Šią dieną visi rūkantieji skatinami bent vieną dieną nerūkyti, o visuomenė- daugiau sužinoti apie rūkymo žalą. Jau keletą metų globos namuose vyksta šiai dienai skirti renginiai.Renginys prasidėjo nuo slaugytojos D.Juodaitienės paskaitos apie tabako žalą žmonių sveikatai. Po to sekė filmo- paskaitos žiūrėjimas. Vyko diskusija.Gyventojas Ričardas papasakojo, kaip  prieš mėnesį  nusprendė mesti rūkyti. Po pietų vyko linksmesni renginiai: akcijos „Nerūkyk, geriau pūsk burbulus“ ir „Obuolys vietoj cigaretės“ bei piešinių parodėlė. Ypač daug linksmumo ir džiaugsmo suteikė burbulų pūtimas, kurį organizavo ir pravedė gyventojų užimtumo paslaugų organizatorė R.Šafranauskienė. Šiuo metu tikrai visi pamiršo rūkymą.

Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė

2017-05-25 dieną vykome į Gerdžiūnų biblioteką. Buvome paruošę programėlę ir pirmiausia pasveikinome mamas ir tėčius. Mūsų koncertas visiems labai patiko. Bibliotekininkė Marytė padėkojo ir padovanojo po knygelę. Tada dar apžiūrėjome bibliotekoje esančias knygas, kai kurie tapo bibliotekos skaitytojais ir pasiėmė knygų skaityti į namus.

2017-05-05 vyko koncertas, skirtas paminėti Motinos dieną. Birutė su Kęstučiu skaitė mamoms skirtus eilėraščius. Mūsų dainininkai Ričardas, Birutė, Aldutė, Laimonas, Daiva, Regina, Kęstutis, Rita dainavo jaudinančias dainas, kurios visiems patiko.

 Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė