Šiandien yra 2019.02.17

Šiais metais, po ilgos pertraukos, paminėjome pasaulinę mezgimo viešumoje dieną. Ši įdomi akcija yra tam, kad suprastume, jog mezgimas- puikiausia veikla draugijoje, o ne vien užsiėmimas vienumoje. Moterys išsinešė siūlus ir savo mezginius į lauką, pasikvietė draugus ir smagiai praleido laiką vyniodami siūlus ir megzdami savo darbus gryname ore.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2017- 06- 05 Ilguvos globos namų gyventojai šventė Sekmines. Šios šventės metu garbinama augmenija ir naminiai gyvuliai. Sekminių metu ypatinga galia suteikiama jauniems berželiams. Todėl šventės vietą pasipuošėme berželių šakelėmis, nepamiršome ir pasikaišyti sūpuoklių. Sekminių stalas taip pat puošiamas berželiais, o pagrindinis patiekalas- kiaušinienė, kurią kepėme ant ugnies. Taip pat vaišinomės ledais ir namine gira. Linksminomės, dainavome, šokome ir išbandėme keletą Sekminių žaidimų ir burtų.

Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė ir užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Gegužės 31-ji Pasaulinės sveikatos organizacijos yra paskelbta Pasauline diena be tabako. Šią dieną visi rūkantieji skatinami bent vieną dieną nerūkyti, o visuomenė- daugiau sužinoti apie rūkymo žalą. Jau keletą metų globos namuose vyksta šiai dienai skirti renginiai.Renginys prasidėjo nuo slaugytojos D.Juodaitienės paskaitos apie tabako žalą žmonių sveikatai. Po to sekė filmo- paskaitos žiūrėjimas. Vyko diskusija.Gyventojas Ričardas papasakojo, kaip  prieš mėnesį  nusprendė mesti rūkyti. Po pietų vyko linksmesni renginiai: akcijos „Nerūkyk, geriau pūsk burbulus“ ir „Obuolys vietoj cigaretės“ bei piešinių parodėlė. Ypač daug linksmumo ir džiaugsmo suteikė burbulų pūtimas, kurį organizavo ir pravedė gyventojų užimtumo paslaugų organizatorė R.Šafranauskienė. Šiuo metu tikrai visi pamiršo rūkymą.

Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė