Šiandien yra 2018.12.19

2017-04-28 d.  Ilguvos socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai dalyvavo Šakių evangelikų liuteronų bažnyčioje organizuotoje dienos užimtumo centro žmonėms su negalia 10 metų veiklos jubiliejaus šventėje. Sakoma, kad draugystės neužrašysi ant popieriaus lapo, nes ją galima ištrinti. Draugystės neišraižysi uoloje, nes ji dūlėja. Tikrą draugystę galima išsaugoti tik giliai širdyje. Rodos, taip neseniai susitikom pirmą kartą, o žiūrėk - 10 gražių metų tikros draugystės. Visada malonu pabūti kartu, dalyvauti bendruose renginiuose, matyti dienos užimtumo centro lankytojų veidus pasipuošusius šypsena, paruoštus nuostabius pasirodymus.

Ilguvos socialinės globos namų  socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

Balandžio 27 d. Ilguvos socialinės globos namuose koncertavo ir savo koncertinę programą, globos namų gyventojams bei darbuotojams, padovanojo Kriūkų moterų ansamblis ir šaunioji vadovė Aušra.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

Ilguvos socialinės globos namuose balandžio 20 d. vyko 8 akad. val. teorinis-praktinis seminaras „ Streso, patiriamo socialiniame darbe, įveika ir atsipalaidavimas“ , o balandžio 27 d. 8 akad. val. „ Savęs pažinimas ir psichologiniai bendravimo aspektai socialiniame darbe“. Seminare dalyvavo socialinį darbą dirbantys darbuotojai, jų padėjėjai, o vedė Marijampolės kolegijos Tobulinimosi studijų centro lektorė, psichologė Gražina Jakovickienė. Globos namų darbuotojams labai svarbu pažinti save, išmanyti streso valdymo metodus ir jais naudotis savo kasdieninėje veikloje, teikiant kokybiškas paslaugas neįgaliesiems.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė