Šiandien yra 2018.12.19

2017-04-25 globos namuose vyko popietė, skirta tarptautinei šokio dienai paminėti. Visi mūsų tos dienos užsiėmimai buvo susiję su šokiu ir judesiu. Popietės metu žaidėme įvairius žaidimus, daug šokome ir kitaip judėjome. Pabaigoje vyko geriausiųjų, ištvermingiausiųjų ir vikriausiųjų apdovanojimai.

Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė

Atvelykio šventė

2017-04-21 minėjome Atvelykį. Pirmiausia dainavome-lalavome kviesdami kuo greičiau ateiti pavasarį. Vėliau Velykų bobutė kvietė visus žaisti smagius žaidimus. Mėtėmė margučius į pintinę, nešėme juos skrybėlėje ir šaukšte, bandėme pastumti su vėduokle ir visaip ridenome. Kai kurie margučiai buvo veltiniai, mediniai ar iš balionų, bet žaisti žaidimus labai tiko. Ridenome atvirkščiai. Bandėme pataikyti į dėžę. Nugalėtojai gavo skanių saldainiukų. Paskui bobutė visus apdovanojo keksiukais ir iškeliavo lankyti gulinčių gyventojų. Jiems taip pat padovanojo skanių margučių.

 

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Atvelykio šventės belaukiant...

 

2017- 04- 21 gyventojai dalyvavo margučių marginimo dirbtuvėlėje. Taip ruošėmės Atvelykio šventei. Kiaušinius marginome įvairiomis priemonėmis: specialiais dažais, lipdukais, guašu, flomasteriais ir kreidelėmis. Šis užsiėmimas itin patinka gyventojams. Laukiam- nesulaukiam kada juos galėsim ridenti ir dalintis su draugais.

 

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė