Šiandien yra 2019.02.17

2017-05-25 dieną vykome į Gerdžiūnų biblioteką. Buvome paruošę programėlę ir pirmiausia pasveikinome mamas ir tėčius. Mūsų koncertas visiems labai patiko. Bibliotekininkė Marytė padėkojo ir padovanojo po knygelę. Tada dar apžiūrėjome bibliotekoje esančias knygas, kai kurie tapo bibliotekos skaitytojais ir pasiėmė knygų skaityti į namus.

2017-05-05 vyko koncertas, skirtas paminėti Motinos dieną. Birutė su Kęstučiu skaitė mamoms skirtus eilėraščius. Mūsų dainininkai Ričardas, Birutė, Aldutė, Laimonas, Daiva, Regina, Kęstutis, Rita dainavo jaudinančias dainas, kurios visiems patiko.

 Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

2017-04-28 d.  Ilguvos socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai dalyvavo Šakių evangelikų liuteronų bažnyčioje organizuotoje dienos užimtumo centro žmonėms su negalia 10 metų veiklos jubiliejaus šventėje. Sakoma, kad draugystės neužrašysi ant popieriaus lapo, nes ją galima ištrinti. Draugystės neišraižysi uoloje, nes ji dūlėja. Tikrą draugystę galima išsaugoti tik giliai širdyje. Rodos, taip neseniai susitikom pirmą kartą, o žiūrėk - 10 gražių metų tikros draugystės. Visada malonu pabūti kartu, dalyvauti bendruose renginiuose, matyti dienos užimtumo centro lankytojų veidus pasipuošusius šypsena, paruoštus nuostabius pasirodymus.

Ilguvos socialinės globos namų  socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė