Šiandien yra 2019.02.17

2017 m. kovo 10 d. Ilguvos socialinės globos namuose minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Esame laisvi ir nepriklausomi jau daugiau nei du dešimtmečius. Per tą laiką augo ir stiprėjo mūsų valstybė, augome ir stiprėjome ir mes patys. Popietės metu tikrinome savo žinias ar gerai pažįstame savo šalį. Viktorinos metu komandos turėjo įveikti įvairias užduotis. Klausimai sudarė tris pogrupius : „Kas? Kur? Kada?“, „Asmenybės“, „Gėda būtų nežinoti“. Čia dalyviams sekėsi geriausiai pažinti žymius Lietuvos žmones. Geografines žinias tikrinome žemėlapyje žymėdami Lietuvos miestus. Ši užduotis pasirodė lengva tik iš pirmo karto, bet keletą pavyko pažymėti teisingai. Taip pat spėliojome ir dainavome dainas, rinkome išsibarsčiusius „Tautiškos giesmės“ žodžius. Popietės pabaigoje nutiesėme Lietuvos trispalvę Ilguvos Dvaro papėdėje.

 Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė

Kovo 3 dieną  visus gyventojus ir darbuotojus į būrį kvietė Kazimiero mugės šurmulys. Kazimierų mugėje netrūko skambios muzikos bei šokių. Dėkojame visiems prekybininkams, lankytojams, dalyviams. Iki susitikimo Kazimierinių šventėje kitą pavasarį!

 Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

Užgavėnės-tradicinė šventė. Tad ir šiemet ji nebuvo pamiršta. Užgavėnės- viena savičiausių ir žaismingiausių tradicinių švenčių. Mūsų senoliai sakydavo – jei Užgavėnių nešvęsi, tai visus metus nuo nelaimių neatsiginsi, liūdnai gyvensi.Kaukių eisena aplankė visus gyventojus ir darbuotojus kurie negalėjo dalyvauti kartu su persirengėliais. Su dainomis ir šokiais stebėjome Lašininio ir Kanapinio kovą, kurioje laimėjo Kanapinis.Užuodę blynų riebios mėsos  kvapą skubėjome jų skanauti, o pasisotinę vėl tęsėme linksmybes. Pyktį, blogį, ligas ir visas žiemos blogybes sudeginome su More.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė