Šiandien yra 2019.02.17

2016m. Gruodžio 16d.

Tas baltas šerkšnas, ta ramybė ryto

Saulutės spindulys pro balkšvą rūką

Naktis su mirgančiom žvaigždėm, ryškus mėnulis

Ir žemė panaši į baltą pūką...

Tirpsta gruodžio dienos lyg advento žvakės baigiasi ir didieji metų darbai, tačiau visų dar nespėjome nubaigti. Artėja metas, kai net minutės virsta laukimu. Vilties metas, kad įvykęs stebuklas pakeis mūsų gyvenimus.Tik ar susimąstome apie tai, ar suvokiame laukimo prasmę? Žmogui būdinga laukti, nes viltis-jo esybės pagrindas. Tačiau paskutiniais laikais Kalėdos krypsta ne į laukimo šventę, o į dovanų ir eglutės įžiebimo šventę. Eglutės įžiebimas tapo populiaria švente ir mūsų globos namuose. Tegul ši nuostabi šventė įžiebia kūrybinės minties ugnį, atneša laimę ir gerovę. Telydi gera sveikata, džiugi nuotaika, viltis ir prasmingi 2017 metai.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

KALĖDINIŲ PAPUOŠIMŲ GAMYKLĖLĖ

2016- 12- 14 tradiciškai dalyvavome kalėdinių puokštelių gamyboje. Norintieji galėjo pasigaminti papuošimus į kambarius. Naudojome natūralias eglių šakas ir gamtinę medžiagą. Visi sutikome su tuo, kad pačių pagamintos puokštės mielesnės.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Socialinių darbuotojų, jų padėjėjų , slaugytojų  praktinės veiklos sėkmę lemia jų profesinė kompetencija – žinių, įgūdžių ir vertybių visuma. Labai svarbu, kad profesinė kompetencija būtų nuolatos plėtojama, kad darbuotojai nuolat mokydamiesi aktyviai dalyvautų kaitos procese. Ilguvos socialinės globos namuose lapkričio-gruodžio mėn. vyko 16 kad. val. mokymai „ Žmogaus teisės kaip socialinio darbo veiklos pagrindas“, kuriuos organizavo Marijampolės kolegijos tobulinimosi studijų centras. Marijampolės kolegijos Edukologijos ir socialinio darbo fakulteto Pedagogikos, menų ir socialinio darbo lektorius Kazys Balickas bei Teisės, vadybos ir komunikacijos katedros lektorė Vida Balickienė supažindino 28 darbuotojus su žmogaus teisių raidos etapais ir žmogaus teisių išsaugojimo galimybėmis, JT Europos Tarybos ir Europos Sąjungos priimtų dokumentų žmogaus teisių klausimasis svarba, kartu su klausytojais sprendė socialinio darbo problemas konkrečiose žmogaus teisių pažeidimų situacijose.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė