Šiandien yra 2018.12.19

2016-10-27 jau ketvirtą kartą vykome į tradicinę Kalvarijos socialinės globos namų organizuojamą šventę “Muzikinė karuselė”. Ši šventė būna teminė. Šiais metais teko prisiminti animacinius filmus. Spėliojome iš kokių animacinių filmų dainelės, koks personažas dainuoja, vaidinome pateiktus personažus, dėliojome pateiktos dainos žodžius. Taip pat reikėjo paruošti namų darbus. Mes šiemet dainavome ir vaidinome dainelę apie vilką ir septynis ožiukus. Ričardas visus įtikino koks įdomus gali būti vilkas. Komisija, kurios gretose buvo ir mūsų atstovė Audronė, visus įvertino puikiais “laikais”. Renginio pabaigoje buvo linksma diskoteka. Visi šoko, dainavo ir patenkinti išsiskirstė iki kitų metų.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

2016-10-26 globos namuose lankėsi Kriūkų mokyklos – daugiafunkcio centro fotografijos būrelio moksleiviai ir mokytojai. Jie pristatė selfių fotografavimo  gudrybes. Papasakojo kas naudojama fotografavimui, pasiūlė ir mūsų gyventojams fotografuotis kartu. Visiems buvo labai linksma žiūrėti nufotografuotus kadrus.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

2016-10-20 globos namuose vyko Pauliaus Stalionio ir grupės “Ambrozija” koncertas.  Šis renginys visiems labai patiko, nes į savo pasirodymą įtraukė mūsų gyventojus bei darbuotojus. Dainavome kartu su Pauliumi jo nuotaiką keliančias dainas. Koncerto pabaigoje padėkojome svečiams ir paprašėme pas mus pasisvečiuoti dažniau. Iš renginio skirstėmės dalindamiesi gerais įspūdžiais ir pakilios nuotaikos.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė ir socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė