Šiandien yra 2018.12.19

2016- 10- 18 užimtumo salėje vyko paskaita- pokalbis „Akių sveikata“, kurį vedė bendrosios praktikos slaugytoja. Buvo kalbėta kaip išsaugoti sveikas akis, pademonstruota kaip daryti įvairias mankštas, kad akys nepavargtų. Taip pat buvo pasakota apie akinių taisyklingą naudojimą ir jų priežiūrą. Pokalbio pabaigoje slaugytoja atsakė į gyventojų rūpimus klausimus.

Bendrosios praktikos slaugytoja Rimanta Misiūnienė

2016-10-12 globos namuose vyko tradicinė derliaus šventė. Renginio metu minėme mįsles, atlikome užduotis susijusias su grybais bei paveikslėliuose bandėme atpažinti įvairias daržoves, vaisius ir lapus. Taip pat žaidėme įvairius žaidimus. Užrištomis akimis rinkome obuolius, dalyvavome moliūgo kilnojimo varžybose bei bandėme nešti paprikas ant galvos. Pastaroji užduotis pasirodė ne visai lengva, bet įdomi. Šventės pabaigoje padėkos raštais apdovanojome gyventojus, kurie visą vasarą augino daržoves, vaistažoles ir gėles. Tuomet vaišinomės gausiomis vaišėmis bei pačių gyventojų spaustomis obuolių sultimis.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2016 m. rugsėjo 22 d. Ilguvos socialinės globos namuose vyko bendras gyventojų ir darbuotojų susirinkimas. Direktorius Sigitas  Jankauskas pasveikino gyventojus, kurie šių metų trečią ketvirtį šventė savo jubiliejus: Daiva Radinauskaitė, Sojija Kairienė, Danutė Ragočiūtė. Taip pat padėkojo gyventojams, kurie savo vykdoma veikla  prisidėjo prie Globos namų gerovės. Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė apžvelgė ir priminė neįgaliųjų teises.

Socialinio padalinio vedėja informavo gyventojus apie artėjančius rinkimus. Balsavimo galimybė - tai viena iš neįgaliųjų teisė. Taip pat suteikė informaciją apie specialaus pašto sudarymą globos namuose ir paskirtą atsakingą asmenį už balsavimus. Pristatyta naujovė – užimtumo paslaugų organizavimas. Nuo rugsėjo 27 d. gyventojams bus teikiamos šokio ir sportinių užsiėmimų paslaugos vieną katrą per savaitę po 1 valandą. Užsiėmimus ves šokio mokytoja ir profesionali renginių organizatorė Rita Šafranauskienė.

Buvo sprendžiami kiti aktualūs einamieji klausimai.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė