Šiandien yra 2018.12.19

“Švento Jono vakarėlį pyniau rūtų vainikėlį”, šiais žodžiais prasidėjo Joninių šventė.Tradiciškai sveikinome Jonus,  Janinas ir Rasas, ieškojome paparčio žiedo, kupoliavome ir smagiai linksminomės. Burtai lėmė, kad šiais metais gyvensime draugiškai ir vieni kitus mylėsime. Šiemet paparčio žiedą pavyko surasti Birutei S. Joninių lauže sudeginome senas nuoskaudas. Visi linksmai dainavome jungtiniame Ilguvos chore. Baigiantis šventei vaišinomės mūsų gerųjų virėjų pagaminta namine gira ir šašlikais bei kitais skanėstais. Kadangi pabijojome kaitrių laužo liepsnų, tai per laužą nešokinėjome, o tik linksmai pašokome šalia.

Socialinės darbuotojos Gailutė Matulaitienė ir Rima Prekevičienė

2016- 06 -04 vykome į Marijampolėje vykusį Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ neįgaliųjų bendruomenės mugę- koncertą „Būkime kartu“. Tradiciškai prekiavome savo rinktomis ir džiovintomis vaistažolėmis bei prieskoniais. Didelio susidomėjimo sulaukė mūsų gyventojo Artūro medus. Visiems patiko dekupažo darbeliai: lentelės, dėžutės ir prieskonių indeliai.

Šventės metu klausėmės neįgaliųjų koncerto, bendravome su kitais dalyviais, pasigrožėjome gražiai sutvarkytu miestu. Grįžtant namo sustojome papietauti parke.

 Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Gegužės 27 d. Ilguvos socialinės globos namų gyventojai dalyvavo dviračių žygyje.  Su dviračiu puikus būdas aktyviai ir sveikai praleisti laiką. Keliaudami geriau pažįstame  savo kraštą, jo istoriją, miestelius ir kaimus, aplankome įdomias vietas,  būname įvairioje ir visada nuostabioje gamtoje.

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė