Šiandien yra 2018.10.20

Kovo 17 d. vykome į Zanavykų muziejų, margučių marginimo šventę. Čia galėjome susipažinti su įvairia velykinių kiaušinių marginimo technika. Išmėginome margučių puošimą juostelėmis, siūlais, blizgučiais ir netgi makaronais. Įsitikinome, kad kiekvienam marginimo būdui reikia įgūdžio ir įpratimo. Patys išmokę įvairios kiaušinių puošimo technikos pamokinsime ir kitus gyventojus per visų laukiamas velykines dirbtuvėles.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Kovo 16 d. Ilguvos socialinės globos namų socialinės darbuotojos Jolita Jasukaitytė ir Gailutė Matulaitienė dalyvavo seminare ,,Socialinės pagalbos procesų eigos stebėjimas ir dokumentavimas“. Seminarą vedė UAB ,,Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ mokymo centro lektorė Jūratė Griciūtė. Seminaro metu teorinis mokymas sudarė 30 proc. seminaro laiko ir 70 proc. praktinis mokymas ir atvejo analizė. Buvo pristatyti pagrindiniai socialinės veiklos proceso aprašymo ypatumai, taikomi būdai, formos ir technikos socialinės globos įstaigose.

 Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė

Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė

Kovo 10 d. Ilguvos socialinės globos namuose vyko minėjimas, skirtas Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dienai . Nepriklausomybė buvo  siekis, kuris suvienijo tautą, įžiebė Sąjūdžio ugnį, uždegė širdis.  Minėjimo metu skambėjo Lietuvos Respublikos himnas, buvo deklamuojamos eilės tėvynei, priminti svarbiausi įvykiai, kuriant Lietuvos Nepriklausomybę. Minėjimo pabaigoje šia proga gyventojai į orą paleido simbolinius trispalvius laisvės balionus.

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė