Šiandien yra 2018.12.19

2016-03-30 vyko „Muzikinė – literatūrinė popietė slaugos skyriuje“ . Kęstutis, Birutė, Ričardas, Daiva, Aldutė, Laimonas kartu su skyriaus gyventojais dainavo žinomas dainas ir skaitė poetės Aldonos Mankutės-Kursevičienės eilėraščius apie angelus. Visi klausė susidomėje. Sutarėme, kad tokių susitikimų darysime daugiau. Šį kartą gėlių žiedus gavo ne atlikėjai, o žiūrovai.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Kovo 30 d. ruošėmės margučių ridenimo šventei- Atvelykiui. Dalyvavome kiaušinių marginime bei gaminome dekoracijas. Fantazijos netrūko: kas spalvino flomasteriais, kas guašu ar dažais. Kai kurie bandė margučius skutinėti ir klijuoti ornamentus iš spalvoto popieriaus. Išsitepėme rankas ir nosis, bet užtat smagiai praleidom laiką.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2016-03-18 vyko pokalbis, skirtas pasaulinei burnos ir sveikatos dienai paminėti „Burnos higiena ir dantų priežiūra“.“

Pokalbio metu buvo aptarta burnos higiena visą gyvenimą. Kaip teisingai valyti burnos ertmę ir dantis, kokios pasekmės sveikatai ir dantims nevalant dantų. Buvo kalbėta, kodėl nemalonus burnos ertmės kvapas būna ryte? Buvo akcentuota, kad svarbiausia tinkamai valyti dantis vakare, ryte ir skalauti burnos ertmę po kiekvieno valgymo. Dar buvo kalbėta apie protezų priežiūrą.

Bendrosios praktikos slaugytoja Rimanta Misiūnienė