Šiandien yra 2019.02.17

„Mįslių tėvas klane guli“. 2016-04-21 vyko mįslių ir visokių užduočių popietė. Jos tikslas – pakartoti savo žinias. Teko pasakyti dainų pavadinimus, klausant grojamos muzikos, atspėti žodžius iš rodomų judesių, atspėti miestų pavadinimus iš nupieštų piešinėlių, pasakyti žinomų žmonių vardus kai pasakoma pavardė ir kitokių linksmų užduočių.

Daugiausiai teisingų atsakymų atspėjo Egidijus. Visi kažką atspėję buvo apdovanoti skaniais prizais. Sutarėme daryti ir daugiau tokių linksmų popiečių.

 Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Balandžio  1 d. globos namuose šventėme Atvelykį. Prisiminėme šios šventės tradicijas: ridenome pačių numargintus kiaušinius, varžėmės, kurio margutis tvirtesnis ir gražesnis, minėme mįsles.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2016-03-30 vyko „Muzikinė – literatūrinė popietė slaugos skyriuje“ . Kęstutis, Birutė, Ričardas, Daiva, Aldutė, Laimonas kartu su skyriaus gyventojais dainavo žinomas dainas ir skaitė poetės Aldonos Mankutės-Kursevičienės eilėraščius apie angelus. Visi klausė susidomėje. Sutarėme, kad tokių susitikimų darysime daugiau. Šį kartą gėlių žiedus gavo ne atlikėjai, o žiūrovai.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė