Šiandien yra 2018.10.20

Kai už lango tamsu ir šalta, kai nespėja išaušti diena ir ateina vakaras, mes laukiame Kalėdų. Šis laukimas – tai keturios Advento savaitės. Advento metu kiekvienas turime surasti širdies ramybę ir džiugiai laukti ateinančio Kristaus.

Ilguvos socialinės globos namų gyventojai kiekvieną Advento penktadienį rinkosi į Advento popietes. Jų metu uždegdami po vieną Advento žvakę linkėjo vienas kitam gerumo, sveikatos, ramybės, prisiminė Advento papročius.

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė

2015 metais Ilguvos socialinės globos namuose veikė šie būreliai: dailės, rankdarbių, kompiuterinio raštingumo, sodo- daržo, stalo žaidimų. Taip pat stengėmės savarankiškai tvarkytis savo kambariuose, prižiūrėjome aplinką, tvarkėme kapus. Į lengvą veiklą įsitraukė ir stipresni slaugos korpuso gyventojai.  Aktyviai dalyvavome sodo- daržo būrelyje: sėjome, džiovinome, pakavome savo užaugintas vaistažoles ir prieskonius. Tikimės, kad ateinančiais metais į būrelius įsitrauks dar daugiau gyventojų.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Trumpos gruodžio dienos lėkte lekia belaukiant ŠV. Kalėdų. Ilgus Advento vakarus sušildo buvimas kartu, besišnekučiuojant ar bedarant smagius darbelius. O gruodžio 13-ąją dar ir daugybės žvakelių šviesa. Iki Kalėdų lieka 12 dienų.

2015m. Gruodžio 14d. Ilguvos socialinės globos namų teritorijoje vyko Kalėdų eglutės įžiebimo šventė. Kaip ir kiekvienais metais, eglutę kūrė tiek globos namų gyventojai, tiek darbuotojai.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė