Šiandien yra 2019.02.17

Kovo 30 d. ruošėmės margučių ridenimo šventei- Atvelykiui. Dalyvavome kiaušinių marginime bei gaminome dekoracijas. Fantazijos netrūko: kas spalvino flomasteriais, kas guašu ar dažais. Kai kurie bandė margučius skutinėti ir klijuoti ornamentus iš spalvoto popieriaus. Išsitepėme rankas ir nosis, bet užtat smagiai praleidom laiką.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2016-03-18 vyko pokalbis, skirtas pasaulinei burnos ir sveikatos dienai paminėti „Burnos higiena ir dantų priežiūra“.“

Pokalbio metu buvo aptarta burnos higiena visą gyvenimą. Kaip teisingai valyti burnos ertmę ir dantis, kokios pasekmės sveikatai ir dantims nevalant dantų. Buvo kalbėta, kodėl nemalonus burnos ertmės kvapas būna ryte? Buvo akcentuota, kad svarbiausia tinkamai valyti dantis vakare, ryte ir skalauti burnos ertmę po kiekvieno valgymo. Dar buvo kalbėta apie protezų priežiūrą.

Bendrosios praktikos slaugytoja Rimanta Misiūnienė

Kovo 17 d. vykome į Zanavykų muziejų, margučių marginimo šventę. Čia galėjome susipažinti su įvairia velykinių kiaušinių marginimo technika. Išmėginome margučių puošimą juostelėmis, siūlais, blizgučiais ir netgi makaronais. Įsitikinome, kad kiekvienam marginimo būdui reikia įgūdžio ir įpratimo. Patys išmokę įvairios kiaušinių puošimo technikos pamokinsime ir kitus gyventojus per visų laukiamas velykines dirbtuvėles.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė