Šiandien yra 2018.12.17

2016- 03- 04 globos namuose vyko Kaziuko mugė. Tradiciškai buvo galima įsigyti ekologiškos arbatos ir prieskonių. Gyventojai prekiavo savo užaugintais česnakais ir raugtais agurkais. Taip pat buvo galima nusipirkti kaimiškų kiaušinių. Akys raibo nuo mezginių, rankdarbių, dekoruotų dėžių. Renginio metu vaišinomės skania gira, gardžiomis bandelėmis ir kitais skanėstais.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Teikdami paslaugas neįgaliesiems darbuotojai pamiršta rūpintis savo sveikata, todėl Ilguvos socialinės globos namai dalyvavo Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamame konkurse „ Sveikiausia įmonė 2015“. Šio projekto įgyvendinimo metu  specialistai  matavo darbuotojų kraujospūdį, cholesterolio bei cukraus kiekį kraujyje, atliko kūno kompozicijos analizę, informavo apie šalyje vykstančias nemokamas prevencines programas. Kovo 4 d. vyko sveikiausios įmonės apdovanojimai. Ilguvos socialinės globos namai gavo padėkos raštą už dalyvavimą konkurse, tačiau nenusimena ir tikisi dalyvauti „ Sveikiausios įmonės 2016“ konkurse, kuris startuos jau  šių metų spalį.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė

Vasario 10 d. globos namuose vyko pokalbis „Kaip apsisaugoti nuo gripo“. Taip pat paminėjome pasaulinę ligonių dieną. Gyventojai į šiuos pokalbius renkasi noriai. Po teorinės dalies vyko diskusijos.

Bendrosios praktikos slaugytoja Dalia Juodaitienė