Šiandien yra 2018.12.19

Teikdami paslaugas neįgaliesiems darbuotojai pamiršta rūpintis savo sveikata, todėl Ilguvos socialinės globos namai dalyvavo Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamame konkurse „ Sveikiausia įmonė 2015“. Šio projekto įgyvendinimo metu  specialistai  matavo darbuotojų kraujospūdį, cholesterolio bei cukraus kiekį kraujyje, atliko kūno kompozicijos analizę, informavo apie šalyje vykstančias nemokamas prevencines programas. Kovo 4 d. vyko sveikiausios įmonės apdovanojimai. Ilguvos socialinės globos namai gavo padėkos raštą už dalyvavimą konkurse, tačiau nenusimena ir tikisi dalyvauti „ Sveikiausios įmonės 2016“ konkurse, kuris startuos jau  šių metų spalį.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė

Vasario 10 d. globos namuose vyko pokalbis „Kaip apsisaugoti nuo gripo“. Taip pat paminėjome pasaulinę ligonių dieną. Gyventojai į šiuos pokalbius renkasi noriai. Po teorinės dalies vyko diskusijos.

Bendrosios praktikos slaugytoja Dalia Juodaitienė

Vasario 16-oji- tai šventė, simbolizuojanti stiprybę, dvasią ir viltį. Šiemet šią valstybinę šventę šventėme kartu su svečiais iš  Šakių dienos  užimtumo centro. Valstybės atkūrimo dienos Vasario 16-osios paminėjimą-popietę „Mano žemė Lietuva“ pradėjome nuo himno giedojimo. Po to trumpam sugrįžome į tą dieną, kai 20 iškiliausių Lietuvos vyrų iškilmingai visam pasauliui paskelbė, kad ši nedidelė, tačiau stipri ir drąsi valstybė yra laisva. Prieš prasidedant viktorinai pasiskirstėme į dvi komandas, išsirinkome žiuri narius. Kiekvienai komandai teko atlikti įvairias užduotis: iš atskirų raidžių sudėti žodžius ir dėlionę, padainuoti  vieną stulpelį lietuvių liaudies dainos, atsakinėti į klausimus ir ,žinoma, minti mįsles. Žiuri nariai susumavo rezultatus. Abi komandos apdovanotos prizais. Šventę užbaigė globos namų saviveiklininkai.

Minėdami Vasario 16-ąją mes turime pakankamai motyvų pamąstyti apie savo protėvių politinę kultūrą ir jų drąsą parenkant kelią lietuvių tautai.

Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė