Šiandien yra 2018.12.17

2016 m. sausio 18 dieną Ilguvos socialinės globos namuose linksmai, aktyviai ir energingai buvo paminėta Pasaulinė sniego diena.

Šventės tikslas-padidinti susidomėjimą žiemos sportu, bei paskatinti globos namų gyventojus aktyviai gyventi ir nepalikti aktyvaus judėjimo nuošalyje. Į šventę susirinko patys aktyviausi globos namų gyventojai, kurie varžėsi komandomis organizatorių sumanytose rungtyse.

Dienos pabaigoje vikriausi ir aktyviausi buvo apdovanoti prizais.

Nuostabi, saulėta žiemos diena suteikė galimybę linksmai, kūrybingai ir aktyviai paminėti Pasaulinę sniego dieną.

 Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

2016 m. sausio 21 d. Ilguvos socialinės globos namuose vyko bendras gyventojų ir darbuotojų susirinkimas. Direktorius Sigitas  Jankauskas įteikė padėkas gyventojams, kurie savo vykdoma veikla  prisidėjo prie Globos namų gerovės. Globos namų taryba pateikė 2015 m. veiklos ataskaitą. Vyko 2016 m. Globos namų tarybos narių rinkimai bei  buvo sprendžiami aktualūs klausimai.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė

2016-01-12 Gerdžiūnų bendruomenės salėje  vyko Šakių kalendoriaus sutikimo šventė. Kalendorių pristatė Šakių viešosios bibliotekos darbuotoja Lina Ėringienė, poetės Danutė Batisienė, Rita Mockeliūnienė ir gitaristas Arūnas Danielius. Poetės skaitė ištraukas iš kalendoriaus ir savo kūrybos eiles, o Arūnas dainavo jausmingas dainas. Ilguvos socialinės globos namų gyventojai kartu su bendruomenės nariais susipažino su kalendoriumi, pageidaujantys jį išsigijo.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė