Šiandien yra 2019.02.17

Socialiniai darbuotojai dažnai atsiduria  sudėtingose, neapibrėžtose darbinėse situacijose, kurios pačios neišsisprendžia , o jų sprendimai  reikalauja didelės kompetencijos. Socialinį darbą dirbantys darbuotojai privalo atestuotis, kelti kvalifikaciją kiekvienais metais ne mažiau kaip 16 val., o taip pat dalyvauti supervizijoje.  Supervizorė Jūratė Makauskienė atliko individualų  profesinį konsultavimą norinčioms tobulėti Ilguvos socialinės globos namų direktoriaus pavaduotojai socialiniam darbui Jūratei Bataitienei ir socialinei darbuotojai Jolitai Jasukaitytei. Iš viso įvyko 14 susitikimų, kurių metu buvo pažvelgta į kylančias problemas kitu kampu, spendžiamos  problemos , kurios trukdo dirbti.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam  darbui Jūratė Bataitienė

2016- 03- 04 globos namuose vyko Kaziuko mugė. Tradiciškai buvo galima įsigyti ekologiškos arbatos ir prieskonių. Gyventojai prekiavo savo užaugintais česnakais ir raugtais agurkais. Taip pat buvo galima nusipirkti kaimiškų kiaušinių. Akys raibo nuo mezginių, rankdarbių, dekoruotų dėžių. Renginio metu vaišinomės skania gira, gardžiomis bandelėmis ir kitais skanėstais.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Teikdami paslaugas neįgaliesiems darbuotojai pamiršta rūpintis savo sveikata, todėl Ilguvos socialinės globos namai dalyvavo Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamame konkurse „ Sveikiausia įmonė 2015“. Šio projekto įgyvendinimo metu  specialistai  matavo darbuotojų kraujospūdį, cholesterolio bei cukraus kiekį kraujyje, atliko kūno kompozicijos analizę, informavo apie šalyje vykstančias nemokamas prevencines programas. Kovo 4 d. vyko sveikiausios įmonės apdovanojimai. Ilguvos socialinės globos namai gavo padėkos raštą už dalyvavimą konkurse, tačiau nenusimena ir tikisi dalyvauti „ Sveikiausios įmonės 2016“ konkurse, kuris startuos jau  šių metų spalį.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė