Šiandien yra 2018.12.17

Siekiant užkirsti kelią smurto apraiškoms, sausio 14 d. Ilguvos socialinės globos namuose apsilankė Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono policijos komisariato Viešosios policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė (bendruomenės pareigūnė) Aušra Mockevičiūtė ir kalbėjo apie smurto  rūšis, jo atpažinimo būdus. Kartu žiūrėjome filmą „Neeilinės moters istorija“ ir jį aptarėme.

Laisvės gynėjų diena. Sausio 12 dalyvavome laužų degimo akcijoje Gerdžiūnuose. Kartu su bendruomenės nariais prie laužo prisiminėme 1991 metų sausio mėnesio įvykius, o sausio 13-sios ryte degėme žvakes languose,  vėliau rinkomės salėje. Prisisegėme neužmirštuoles ir prisiminėme, kaip žuvo laisvės gynėjai. Savo prisiminimais pasidalino Dailutė, Artūras ir kiti gyventojai. Pasižadėjome būti patriotais ir mylėti Lietuvos laisvę.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

KARNAVALAS

2015-12-30 globos namuose vyko šventė. Į salę visi rinkosi pasipuošę kaukėmis ir su gera nuotaika. Pirmiausia vyko koncertas. Ričardas, Birutė, Laimonas, Daiva, Regina, Kęstutis  džiugino kalėdinėmis dainomis ir eilėraščiais. Laukdami vėluojančio Senelio Šalčio gyventojai linksmai šoko. Atskubėjęs Senelis uždavinėjo linksmus klausimus, o paskui sodinosi ant kelių ir išklausė deklamuojamus eilėraščius ir dainuojamas daineles. Už tai visi gavo dovanėlių. Vėliau Senelis su padėjėjais iškeliavo dalinti dovanėles sunkiai vaikštantiems gyventojams. Likusieji vaišinosi ir linksminosi salėje.

Socialinės darbuotojos Rima Prekevičienė ir Gailutė Matulaitienė