Šiandien yra 2018.10.20

2015- 11- 06 globos namuose vyko Pyragų diena. Šią dieną visuomenė buriama bendriems tikslams- padėti vaikams.  Globos namų darbuotojai ir gyventojai pardavinėjo savo iškeptus pyragus už sutartą kainą. Prie šios akcijos prisijungė Ilguvos parapijos klebonas V. Sakavičius. Surinktas lėšas pervesime „Išsipildymo akcijai“.

 Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė

Ilguvos socialinės globos namų darbuotojai prisijungė prie Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos  organizuojamos akcijos ir lapkričio 6 d. 10 val. ant aukšto Nemuno skardžio Ilguvoje uždegė žvakutes, nukreiptas į Kelmės pusę, kur darbo metu, teikdama paslaugas namuose, buvo nužudyta Kelmės rajono socialinių paslaugų centro  socialinė darbuotoja. Direktorius Sigitas Jankauskas paprašė tylos minute pagerbti žuvusią kolegę, atkreipė dėmesį į  šios profesijos pavojingumą ir sudėtingumą. Akcijoje dalyvavo ir  pareiškė užuojautą  Ilguvos  Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios klebonas Vytautas Sakavičius.

Muzikinė karuselė

2015-11-05 vykome į Kalvariją. Socialinės globos namai organizuoja  linksmą  šventę „Muzikinė karuselė“. Atvykusios komandos paruošia prisistatymus ir namų darbus, o šeimininkai užduoda linksmas muzikines užduotis. Šiemetinė tema buvo „šlagerių karaliai ir karalienės“. Mes mokėmės Merūno dainą „Vasaros žirgai“. Viską atlikti sekės gerai. Pasivaišinę, pasišokę, apdovanoti ir laimingi grįžome atgal į Ilguvą. Jei šventė vyks ir kitais metai, pasistengsime būtinai dalyvauti.

Socialinės darbuotojos Laimutė Jankauskienė ir Rima Prekevičienė