Šiandien yra 2019.02.17

KARNAVALAS

2015-12-30 globos namuose vyko šventė. Į salę visi rinkosi pasipuošę kaukėmis ir su gera nuotaika. Pirmiausia vyko koncertas. Ričardas, Birutė, Laimonas, Daiva, Regina, Kęstutis  džiugino kalėdinėmis dainomis ir eilėraščiais. Laukdami vėluojančio Senelio Šalčio gyventojai linksmai šoko. Atskubėjęs Senelis uždavinėjo linksmus klausimus, o paskui sodinosi ant kelių ir išklausė deklamuojamus eilėraščius ir dainuojamas daineles. Už tai visi gavo dovanėlių. Vėliau Senelis su padėjėjais iškeliavo dalinti dovanėles sunkiai vaikštantiems gyventojams. Likusieji vaišinosi ir linksminosi salėje.

Socialinės darbuotojos Rima Prekevičienė ir Gailutė Matulaitienė

Kūčios viena iš gražiausių žiemos švenčių. Tai naujų vilčių, ateities siekių ir svajonių išsipildymo metas.Kiūčios didelė šventė ir Ilguvos socialinės globos namuose. Gyventojai susirenka prie šventiškai paruošto gausaus Kūčių stalo, kurį palaimina ir bendrai maldai sutelkia Ilguvos Šv. Kryžiaus Atradimo parapijos klebonas Vytautas Sakavičius. Kiekvienais metais gyventojus pasveikina ir Kalėdaičiu dalijasi Ilguvos socialinės globos namų direktorius Sigitas Jankauskas, juk būtent šią dieną svarbu dalintis šiluma, meile ir atjauta.

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė

Kai už lango tamsu ir šalta, kai nespėja išaušti diena ir ateina vakaras, mes laukiame Kalėdų. Šis laukimas – tai keturios Advento savaitės. Advento metu kiekvienas turime surasti širdies ramybę ir džiugiai laukti ateinančio Kristaus.

Ilguvos socialinės globos namų gyventojai kiekvieną Advento penktadienį rinkosi į Advento popietes. Jų metu uždegdami po vieną Advento žvakę linkėjo vienas kitam gerumo, sveikatos, ramybės, prisiminė Advento papročius.

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė