Šiandien yra 2019.02.17

2015 metais Ilguvos socialinės globos namuose veikė šie būreliai: dailės, rankdarbių, kompiuterinio raštingumo, sodo- daržo, stalo žaidimų. Taip pat stengėmės savarankiškai tvarkytis savo kambariuose, prižiūrėjome aplinką, tvarkėme kapus. Į lengvą veiklą įsitraukė ir stipresni slaugos korpuso gyventojai.  Aktyviai dalyvavome sodo- daržo būrelyje: sėjome, džiovinome, pakavome savo užaugintas vaistažoles ir prieskonius. Tikimės, kad ateinančiais metais į būrelius įsitrauks dar daugiau gyventojų.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Trumpos gruodžio dienos lėkte lekia belaukiant ŠV. Kalėdų. Ilgus Advento vakarus sušildo buvimas kartu, besišnekučiuojant ar bedarant smagius darbelius. O gruodžio 13-ąją dar ir daugybės žvakelių šviesa. Iki Kalėdų lieka 12 dienų.

2015m. Gruodžio 14d. Ilguvos socialinės globos namų teritorijoje vyko Kalėdų eglutės įžiebimo šventė. Kaip ir kiekvienais metais, eglutę kūrė tiek globos namų gyventojai, tiek darbuotojai.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

2015- 12- 16 atvyko Kriūkų vidurinės mokyklos mokiniai. Kaip kasmet mums padovanojo nuostabų Kalėdinį koncertą bei atvežė savo pačių keptų sausainių. Šis renginys paliko didelį įspūdį gyventojams ir darbuotojams.