Šiandien yra 2018.12.17

Muzikinė karuselė

2015-11-05 vykome į Kalvariją. Socialinės globos namai organizuoja  linksmą  šventę „Muzikinė karuselė“. Atvykusios komandos paruošia prisistatymus ir namų darbus, o šeimininkai užduoda linksmas muzikines užduotis. Šiemetinė tema buvo „šlagerių karaliai ir karalienės“. Mes mokėmės Merūno dainą „Vasaros žirgai“. Viską atlikti sekės gerai. Pasivaišinę, pasišokę, apdovanoti ir laimingi grįžome atgal į Ilguvą. Jei šventė vyks ir kitais metai, pasistengsime būtinai dalyvauti.

Socialinės darbuotojos Laimutė Jankauskienė ir Rima Prekevičienė

Kadangi Ilguvos globos namai gyvuoja nuo 1940 metų, tai kapinėse turime nemažai palaidotų gyventojų. Tradiciškai prieš Vėlines pirmiausia kapus sutvarkome, nugrėbiame lapus, papuošiame eglišakėmis ir gėlėmis. O lapkričio 1-ąją uždegame žvakeles. Šių kapų artimieji beveik nelanko, tai pagarbą atiduoda ir mirusius prisimena gyventojai. Šią pareigą jie atlieka noriai ir su atsidavimu.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Spalio 21 d. Ilguvos socialinės globos namų gyventojai lankėsi Gerdžiūnų bendruomenės salėje kur stebėjo Kriūkų moterų klubo dovanotą  A.Griciaus spektaklį ,,Cudoklių vaišės“ .Gyventojai patyrė daug teigiamų emocijų. Buvo gera žiūrėti nuotaikingą spektaklį.

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė