Šiandien yra 2018.12.19

Kadangi Ilguvos globos namai gyvuoja nuo 1940 metų, tai kapinėse turime nemažai palaidotų gyventojų. Tradiciškai prieš Vėlines pirmiausia kapus sutvarkome, nugrėbiame lapus, papuošiame eglišakėmis ir gėlėmis. O lapkričio 1-ąją uždegame žvakeles. Šių kapų artimieji beveik nelanko, tai pagarbą atiduoda ir mirusius prisimena gyventojai. Šią pareigą jie atlieka noriai ir su atsidavimu.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Spalio 21 d. Ilguvos socialinės globos namų gyventojai lankėsi Gerdžiūnų bendruomenės salėje kur stebėjo Kriūkų moterų klubo dovanotą  A.Griciaus spektaklį ,,Cudoklių vaišės“ .Gyventojai patyrė daug teigiamų emocijų. Buvo gera žiūrėti nuotaikingą spektaklį.

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Spalio 23 d. Ilguvos socialinės globos namų gyventojai rinkosi į kasmetinę Derliaus šventę. Atėjo pabaiga daržininkystės sezonui, o su ja ir laikas derliaus šventei. Šventės metu buvo pagerbti gyventojai, kurie visą derliaus laiką  dirba ne tik šiltnamyje ar darže, bet rūpinasi ir gėlėmis bei kitais lauko darbais. Gyventojai dalyvavo įvairiose varžytuvėse, viktorinoje, minė mįsles rudens tematika. Skambant rudens melodijoms, šventė baigėsi gurkšnojant girą ir ragaujant skanumynus .

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė