Šiandien yra 2019.02.17

Spalio 21 d. Ilguvos socialinės globos namų gyventojai lankėsi Gerdžiūnų bendruomenės salėje kur stebėjo Kriūkų moterų klubo dovanotą  A.Griciaus spektaklį ,,Cudoklių vaišės“ .Gyventojai patyrė daug teigiamų emocijų. Buvo gera žiūrėti nuotaikingą spektaklį.

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Spalio 23 d. Ilguvos socialinės globos namų gyventojai rinkosi į kasmetinę Derliaus šventę. Atėjo pabaiga daržininkystės sezonui, o su ja ir laikas derliaus šventei. Šventės metu buvo pagerbti gyventojai, kurie visą derliaus laiką  dirba ne tik šiltnamyje ar darže, bet rūpinasi ir gėlėmis bei kitais lauko darbais. Gyventojai dalyvavo įvairiose varžytuvėse, viktorinoje, minė mįsles rudens tematika. Skambant rudens melodijoms, šventė baigėsi gurkšnojant girą ir ragaujant skanumynus .

Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Šakių rajono apylinkės teismo laikinosios teismo pirmininkės Linos Antanaitienės iniciatyva,  Konstitucijos dienai paminėti,  spalio 23 d. Ilguvoje apsilankė Šakių rajono apylinkės teismo,  Marijampolės apylinkės prokuratūros darbuotojai. Juos pasitiko Ilguvos socialinės globos namų direktoriaus pavaduotoja  Jūratė Bataitienė,  kuri trumpai pristatė Ilguvos socialinės globos namus  bei pravedė ekskursiją po Ilguvą: supažindino su Ilguvos dvaro istorija, Ilguvos Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčia, papasakojo apie visuomenės veikėjo S. Šilingo  gyvenimą ir baigė ekskursiją prie paminklinio akmens žyniui Ilgiui. Svečiai  ne tik paminėjo Stasio Šilingo nuopelnus valstybės teisinių pamatų kūrimui (jam vadovaujant parengtos trys Lietuvos Konstitucijos: laikinoji, priimta 1919 m., antra-1928 m., trečia-1938 m.) bet ir sutvarkė  kapus.