Šiandien yra 2018.10.20

Birželio 30 d. dalyvavome paskaitoje apie sveiką gyvenseną. Mokėmės kaip naudotis lėtaeigėmis sulčiaspaudėmis ir iš kokių vaisių bei daržovių spausti sultis. Taip pat buvo demonstruojama kaip gaminti sulčių kokteilius. Klausėme apie jų naudą organizmui. Paskaitos pabaigoje ragavome jau pagamintų sulčių kokteilių. Pasirodo­ pasidaryti skanius ir visaverčius kokteilius visai nebrangu, nes galima naudoti ir įvairius pievose augančius augalus ir vaistažoles.

2015-06-24 du globos namų gyventojai, kartu su Gerdžiūnų bendruomenės nariais, lankėsi Biržų krašto bendruomenių centruose. Kelionė buvo organizuojama įgyvendinant Gerdžiūnų bendruomenės projektą finansuojamą iš SADM lėšų pagal Nevyriausybinių institucijų ir bendruomenių plėtros 2014-2016 m. programą „Gerdžiūnų bendruomenės institucinių gebėjimų stiprinimas“.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

2015- 06- 23 globos namų gyventojai ir darbuotojai tradiciškai rinkosi į Joninių šventę.  Pirmiausiai pasveikinome Jonus ir Janinas.  Prisiminėme tradicijas ir papročius. Kiekvienas norintis dalyvavo „Laimės šulinyje“. Atlikome Joninių burtus: mėtėme vainikus, plukdėme juos tvenkinyje. Ieškojome „paparčio žiedo“.  Dainavome joninių dainas ir vaišinomės žolelių arbata bei keptais kiaušiniais.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė