Šiandien yra 2018.12.19

2018- 08- 24 globos namuose vyko Šventojo Baltramiejaus, vasaros palydėtuvių šventė. Lietuvos kaime nuo seno žinoma kaip Gandrų išlėkimo diena. Renginio metu žaidėme, piešėme,  linksminomės. Spėjome orus, juk žinome: jei per šv. Baltramiejų lyja, šlapias bus ir ruduo. Jei šią dieną gandras snape neša lizdui taisyti velėną – bus lietaus, jei šakelę – gresia vėtra. Atsisveikindami su vasara labai neliūdėjome. Kadangi oras buvo puikus- nusprendėme, kad ruduo bus taip pat šiltas.

 Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2018-08-14 minėjome Žolinių šventę. Birutė Kemežaitė – Vasiljevienė visiems papasakojo apie šventės papročius. Po to ansamblis dainavo įvairias dainas apie gamtą ir augalus: kvepia žiedai, žalia muzika, mėlynių kerai, o ramunėle, skinsiu raudoną rožę, juoda orchidėja. Visiems žinomas dainas kartu dainavo ir žiūrovai.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Liepos mėn. Gerdžiūnų bendruomenės laisvalaikio salėje vyko žinomų Šakių rajono PoP atlikėjų koncertas, kuriame dalyvavo ir Ilguvos socialinės globos namų gyventojai. Atsidėkodami už koncertą, gyventojai atlikėjams įteikė dovanėles.