Šiandien yra 2018.12.19

APLANKĖME PAJŪRĮ

      Grupė globos namų gyventojų išvyko į turistinę kelionę Lietuvos pajūrin. Pradžioje lankėmės Klaipėdos jūrų uoste kur pasitikome ir išlydėjome laivus, po to Palangoje. Ten nuo tilto gėrėjomės jūra, kai kurie domėjosi žvejų laimikiais, kurorto įžymybėmis. Toliau kelionė į Šventąją: vėl jūra, kopos, smėlis, maudynės. . .

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

Iškyla prie Nemuno

    Šios iškylos tikslas- suburti gyventojus ne tik aktyviai praleisti laiką, bet ir pabūti kartu gryname ore. Susėdę ant pledų šnekučiavomės įvairiomis temomis, žaidėme ,,BOČIĄ“, su kamuoliu. Ekologiniam supratimui ir gamtos meilei ugdyti pats veiksmingiausias būdas yra buvimas pačioje gamtoje. Čia gyventojai tyrinėja, žaidžia, bendrauja vieni su kitais. Vasara puikus metas poilsiauti gamtoje, prie upės.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

2015­ 07­ 15 globos namuose sulaukėme ilgai lauktų Lukšių „Sveikuolių“ klubo saviveiklininkų, vadovaujamų R. Poderio. Visų širdis virpino jausmingos dainos bei skaitomos eilės. Koncertas paliko didelį įspūdį mūsų globos namų gyventojams ir darbuotojams. Susitarėme, kad lauksime atvykstant dar ne kartą.