Šiandien yra 2018.12.19

2015­ 07­ 09 gyventojai vyko į Raninės mišką mėlyniauti. Turbūt daugelis žino posakį „Jei nori gerai matyti ir turėti sveikas akis­ valgyk mėlynes“. Pirmiausiai gyventojai prisirinko turimus kibirėlius uogų, o tada lig soties dėjosi į burną. Taip pat priskynėme mėlynių uogienojų džiovinimui. Būtume ir ilgiau pasibuvę miške, tačiau namo parginė prasidėjęs lietus.

Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė

Liepos 6 dieną prisijungėme prie tautiškos giesmės giedojimo akcijos. Rinkomės ant Ilguvos dvaro laiptų ir 21 valandą visi vieningai giedojome mūsų tautos himną. Kartu su mumis giedojo ir Ilguvos parapijos klebonas Vytautas Sakavičius. Šią dieną labai gražų jubiliejų šventė gyventoja Regina Abromavičiūtė. Jai palinkėjome ilgiausių metų. Taip pat su vardadieniu pasveikinome mūsų darbuotoją Mindaugą.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Gerdžiūnų bendruomenė organizavo kelionę į Latviją. Į šią kelionę vyko ir du Ilguvos globos namų gyventojai kartu su socialinio padalinio vedėja Loreta Balsiene. Gyventojams buvo išbandymas pati kelionė, o įspūdžių paliko didingi Rundalės rūmų apartamentai bei sodas. Taip pat aplankėme ir Bauskės pilį.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė