Šiandien yra 2019.02.17

Iškyla prie Nemuno

    Šios iškylos tikslas- suburti gyventojus ne tik aktyviai praleisti laiką, bet ir pabūti kartu gryname ore. Susėdę ant pledų šnekučiavomės įvairiomis temomis, žaidėme ,,BOČIĄ“, su kamuoliu. Ekologiniam supratimui ir gamtos meilei ugdyti pats veiksmingiausias būdas yra buvimas pačioje gamtoje. Čia gyventojai tyrinėja, žaidžia, bendrauja vieni su kitais. Vasara puikus metas poilsiauti gamtoje, prie upės.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

2015­ 07­ 15 globos namuose sulaukėme ilgai lauktų Lukšių „Sveikuolių“ klubo saviveiklininkų, vadovaujamų R. Poderio. Visų širdis virpino jausmingos dainos bei skaitomos eilės. Koncertas paliko didelį įspūdį mūsų globos namų gyventojams ir darbuotojams. Susitarėme, kad lauksime atvykstant dar ne kartą.

2015­ 07­ 09 gyventojai vyko į Raninės mišką mėlyniauti. Turbūt daugelis žino posakį „Jei nori gerai matyti ir turėti sveikas akis­ valgyk mėlynes“. Pirmiausiai gyventojai prisirinko turimus kibirėlius uogų, o tada lig soties dėjosi į burną. Taip pat priskynėme mėlynių uogienojų džiovinimui. Būtume ir ilgiau pasibuvę miške, tačiau namo parginė prasidėjęs lietus.

Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė