Šiandien yra 2018.12.17

2015- 06- 23 globos namų gyventojai ir darbuotojai tradiciškai rinkosi į Joninių šventę.  Pirmiausiai pasveikinome Jonus ir Janinas.  Prisiminėme tradicijas ir papročius. Kiekvienas norintis dalyvavo „Laimės šulinyje“. Atlikome Joninių burtus: mėtėme vainikus, plukdėme juos tvenkinyje. Ieškojome „paparčio žiedo“.  Dainavome joninių dainas ir vaišinomės žolelių arbata bei keptais kiaušiniais.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Birželio 2 dieną gyventojus ir darbuotojus kvietėme susipažinti su šiukšlių rūšiavimu. Direktorius papasakojo kiek Lietuvoje išmetama atliekų ir kiek laiko jos išlieka nesuirusios. Buvo pristatytos rūšiavimo taisyklės. Vėliau visi keliavo prie konteinerių ir praktiškai pabandė rūšiuoti. Į iškilusius klausimus atsakinėjo direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui J. Bataitienė.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Pasaulinė diena be tabako

     Gegužės 29 dieną minėjome pasaulinę dieną be tabako. Medicinos darbuotoja R. Misiūnienė papasakojo apie rūkymo žalą ir kokiomis ligomis suserga rūkaliai. Aptarėme penkis mitus, kuriais save pateisina rūkantieji. Prisiminėme kas sugebėjo atsisakyti rūkymo. Po to  vyko akcija „Padovanok nerūkymo drugelį“. Buvo dovanojami saldainiai, siūlant cigaretes pakeisti jais.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė