Šiandien yra 2019.02.17

Liepos 6 dieną prisijungėme prie tautiškos giesmės giedojimo akcijos. Rinkomės ant Ilguvos dvaro laiptų ir 21 valandą visi vieningai giedojome mūsų tautos himną. Kartu su mumis giedojo ir Ilguvos parapijos klebonas Vytautas Sakavičius. Šią dieną labai gražų jubiliejų šventė gyventoja Regina Abromavičiūtė. Jai palinkėjome ilgiausių metų. Taip pat su vardadieniu pasveikinome mūsų darbuotoją Mindaugą.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Gerdžiūnų bendruomenė organizavo kelionę į Latviją. Į šią kelionę vyko ir du Ilguvos globos namų gyventojai kartu su socialinio padalinio vedėja Loreta Balsiene. Gyventojams buvo išbandymas pati kelionė, o įspūdžių paliko didingi Rundalės rūmų apartamentai bei sodas. Taip pat aplankėme ir Bauskės pilį.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

Birželio 30 d. dalyvavome paskaitoje apie sveiką gyvenseną. Mokėmės kaip naudotis lėtaeigėmis sulčiaspaudėmis ir iš kokių vaisių bei daržovių spausti sultis. Taip pat buvo demonstruojama kaip gaminti sulčių kokteilius. Klausėme apie jų naudą organizmui. Paskaitos pabaigoje ragavome jau pagamintų sulčių kokteilių. Pasirodo­ pasidaryti skanius ir visaverčius kokteilius visai nebrangu, nes galima naudoti ir įvairius pievose augančius augalus ir vaistažoles.