Šiandien yra 2018.12.19

Birželio 2 dieną gyventojus ir darbuotojus kvietėme susipažinti su šiukšlių rūšiavimu. Direktorius papasakojo kiek Lietuvoje išmetama atliekų ir kiek laiko jos išlieka nesuirusios. Buvo pristatytos rūšiavimo taisyklės. Vėliau visi keliavo prie konteinerių ir praktiškai pabandė rūšiuoti. Į iškilusius klausimus atsakinėjo direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui J. Bataitienė.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Pasaulinė diena be tabako

     Gegužės 29 dieną minėjome pasaulinę dieną be tabako. Medicinos darbuotoja R. Misiūnienė papasakojo apie rūkymo žalą ir kokiomis ligomis suserga rūkaliai. Aptarėme penkis mitus, kuriais save pateisina rūkantieji. Prisiminėme kas sugebėjo atsisakyti rūkymo. Po to  vyko akcija „Padovanok nerūkymo drugelį“. Buvo dovanojami saldainiai, siūlant cigaretes pakeisti jais.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Sekminės

    Gegužės 22 dieną šventėme Sekmines. Pasigaminome daug vantų, nes pagamintos prieš Sekmines jos labai „pamačlyvos“ ir jas dovanojome darbuotojams. Vėliau kol kepė labai skani kiaušinienė, mes dainavome liaudiškas dainas. Jai iškepus, visi draugiškai suvalgėme ir dar pašokome.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė

Užimtumo specialistė Akvilė Sutkaitytė