Šiandien yra 2019.02.17

2015-06-24 du globos namų gyventojai, kartu su Gerdžiūnų bendruomenės nariais, lankėsi Biržų krašto bendruomenių centruose. Kelionė buvo organizuojama įgyvendinant Gerdžiūnų bendruomenės projektą finansuojamą iš SADM lėšų pagal Nevyriausybinių institucijų ir bendruomenių plėtros 2014-2016 m. programą „Gerdžiūnų bendruomenės institucinių gebėjimų stiprinimas“.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

2015- 06- 23 globos namų gyventojai ir darbuotojai tradiciškai rinkosi į Joninių šventę.  Pirmiausiai pasveikinome Jonus ir Janinas.  Prisiminėme tradicijas ir papročius. Kiekvienas norintis dalyvavo „Laimės šulinyje“. Atlikome Joninių burtus: mėtėme vainikus, plukdėme juos tvenkinyje. Ieškojome „paparčio žiedo“.  Dainavome joninių dainas ir vaišinomės žolelių arbata bei keptais kiaušiniais.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Birželio 2 dieną gyventojus ir darbuotojus kvietėme susipažinti su šiukšlių rūšiavimu. Direktorius papasakojo kiek Lietuvoje išmetama atliekų ir kiek laiko jos išlieka nesuirusios. Buvo pristatytos rūšiavimo taisyklės. Vėliau visi keliavo prie konteinerių ir praktiškai pabandė rūšiuoti. Į iškilusius klausimus atsakinėjo direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui J. Bataitienė.

Socialinė darbuotoja Rima Prekevičienė