Šiandien yra 2018.12.19

    Balandžio 21 d.  Ilguvos socialinės globos namus aplankė kraštietis Garliavos Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Gintaras Urbštas. Jis atvyko kartu su svečiais iš Vokietijos, kurie atvežė labdaros, bendravo su globos namų gyventojais ir darbuotojais. Svečius pasitiko globos namų direktorius Sigitas Jankauskas, kuris  vėliau padėkojo už bendradarbiavimą, vykdomą jau ne vienerius metus.

Globos namų gyventojai lydimi socialinės darbuotojos Laimos Jankauskienės ir socialinės darbuotojos padėjėjos Rimos Venckuvienės lankėsi Kaune  PLC  ,, Mega ,, Amerigo  buolingo klube. Papramogavę, papietavę nusprendėme jog būtų nuostabu nuvykti į Prisikėlimo bažnyčią ir pasikelti liftu  ant stogo, nuo kurio atsiveria nuostabiai gražūs laikinosios sostinės vaizdai. Beje šiai bažnyčiai šių metų antrąją Šv. Velykų dieną  buvo  suteiktas  Bazilikos vardas. ,, Bazilika-Karališka Bažnyčia,,.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė

2015 balandžio 9 dieną atidarėme velykines dirbtuvėles. Kiekvienas savo margutį dažėme kaip mokėjome: kas su vašku, kas su lipdukais dar kiti- su flomasteriais ir dažais.  Nors atrodė, kad marginti vašku vieni juokai, bet pabandžius pasirodė, kad šis būdas reikalauja kantrybės ir kruopštumo. Rezultatas nudžiugino. Šiuos margučius ridenome per atvelykio šventę.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė