Šiandien yra 2018.12.19

2015 m.  kovo mėn. 26 dieną Gelgaudiškio "Šaltinio" specialiojo ugdymo centro mokinių grupė kartu su mokytoja Irena Gvildiene ir auklėtoja Elena Mačiulaitiene lankėsi Ilguvos socialinės globos namuose ir  dovanojo savo gerumą, nuoširdumą ir šilumą. Parodė programėlę "Dovanojame savo gerumą, laukdami Šv. Velykų". Mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo linksmas daineles, parodė nuotaikingą mini spektaklį, kartu su globos namų gyventojais margino "Draugystės" kiaušinius. Vaikučiai visiems padovanojo pačių išpuoštus margučius ir kartu kieme papuošėme jais margučių medį. Globos namų gyventojai su džiaugsmu liko laukti Šv. Velykų.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

Pokštų diena nuo seno yra švenčiama visame pasaulyje. Šios šventės idėja, tai-  kad visi: ir tie, kurie apgauna, ir tie, kurie būna apgauti gali mėgautis geromis emocijomis.

Ši diena buvo paminėta ir globos namuose. Ta proga į „svogūnų teikimo ceremoniją“ atvyko žymios estrados žvaigždės: B. Dambrauskaitė, V. Katunskytė, R. Cicinas, L. ir P. Kazlauskai bei grupė „Ilguvos kaimas“. Labiausiai nusipelniusiems gyventojams buvo įteikti „auksiniai svogūnai“. Dalyviai pasakojo savo linksmas istorijas ir pokštus, juk juokas gamina vitaminą C.

Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė

Kovo 27 dieną Zanavykų muziejuje šurmuliavo mugė – rajono bendruomenės pristatė savo veiklas. Tai vienas iš Šakių rajono bendruomenių centrų asociacijos įgyvendinamo projekto „Šakių rajono bendruomenių žingsniai verslumo link“ renginių, kuriais siekiama padėti  bendruomenėms praplėsti galimybes užsiimti vienokia ar kitokia veikla. Gerdžiūnų bendruomenė, kartu su projektų partneriu Ilguvos socialinės globos namais, taip pat dalyvavo mugėje „Bendruomeniškumo veiklų horizontai“. Pristatėme savo verslo projektus. Būdami projekto partneriais turime galimybę nemokamai pasinaudoti visa įsigyta sodo-daržo technika bei malkų skaldykle, dalyvauti renginiuose ir kitose bendruomenės vykdomose veiklose.

Verslumo mugės metu rajono bendruomenės turėjo galimybę parodyti ne tik savo veiklas, bet ir vieni iš kitų pasisemti idėjų.

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė