Šiandien yra 2019.02.17

2015- 03- 26 vykome į „Megą“ žiūrėti filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“. Ši komedija patiko ir paliko įspūdį visiems. Kiek pasivaikščioję po prekybos centrą vykome į „IX Fortą“. Daugelis iš mūsų ten lankėmės pirmą kartą. Tuomet vykome namo   prisimindami ir aptarinėdami filmo siužetą. Pakeliui užsukome į poilsiavietę pavalgyti ir paiškylauti.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

 Andriaus Rimiškio koncertas          

            Kovo 20 d. Gerdžiūnų bendruomenės salėje koncertavo Andrius Rimiškis. Ilguvos socialinės globos namuose gyvenantys Andriaus muzikos gerbėjai nutarė nepraleisti progos ir apsilankė koncerte, kuriame skambėjo mėgstamos dainos, o salė mirgėjo nuo specialiųjų efektų.  Po koncerto visi skubėjo nusifotografuoti su dainininku, kad kuo ilgiau ši maloni akimirka  liktų prisiminimuose...

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė

 Projektas „ SOCIALINIŲ PASLAUGŲ ĮSTAIGŲ DARBUOTOJŲ KOMPETENCIJŲ UGDYMAS“

            Kovo 16,17,18 dienomis Ilguvos socialinės globos namų 15 darbuotojų (socialinių darbuotojų padėjėjai, socialiniai darbuotojai)  dalyvavo finansuojamo iš Europos socialinio fondo lėšų projekto „ SOCIALINIŲ PASLAUGŲ ĮSTAIGŲ DARBUOTOJŲ KOMPETENCIJŲ UGDYMAS“ Nr. VP-1.1-SADM-13-V-01-001 mokymuose „Darbas su atveju, atsižvelgiant į įstaigos tipą bei socialinių paslaugų gavėjų tikslinę grupę, senyvo amžiaus ų ir/ar asmenų su negalia globos įstaigų socialiniams darbuotojams“. Mokymai vyko Gerdžiūnų bendruomenės salėje. Mokymų metu darbuotojai susipažino su gerontologijos aspektais, įvairiomis užimtumo veiklomis, mokėsi jas pritaikyti praktiškai. 

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui Jūratė Bataitienė