Šiandien yra 2019.02.17

2015- 03- 18 globos namuose vyko pavasarinė teritorijos tvarkymo talka. Esant geram orui buvo smagu pajudėti, padirbėti visiems. Darbą palengvino įsigytas lapų pūstuvas. Su jo pagalba lengvai išpūtėme lapus iš gyvatvorių. Gerą valandą pasidarbavę visi džiaugėmės gražiai sutvarkyta globos namų teritorija.

Kovo 11-ąją sukako 25 metai, kai buvo pasirašytas nepriklausomos Lietuvos istorijai svarbiausias dokumentas – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktas, pažymėjęs priespaudos, pažeminimo, kančių, karų epochos pabaigą ir nepriklausomos valstybės pradžią.

Minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Ilguvos socialinės globos namų gyventojai giedojo Lietuvos himną, prisiminė Lietuvai reikšmingus įvykius žiūrėdami dokumentinį filmą, susikibę gyva grandine ištiesė trispalvę kaip mūsų laisvės ir vienybės simbolį.

 Socialinė darbuotoja Jolita Jasukaitytė

KAZIUKO MUGĖ

Kasmet pavasaris atneša Kaziuko šventę, nuo kurios neatsiejama šurmuliuojanti mugė. Kovo 4 dieną pavasario vėjai į Ilguvos socialinės globos namus vėl atpūtė Kaziuko linksmybes. Kaziuko mugės dalyviams ir svečiams atėjus į mugę buvo būtina pasveikinti Kazį, Kazienę ir Kazytę. Grojant muzikai prasidėjo didysis Kaziuko mugės prekybos šurmulys. Akys raibo nuo įvairiausių darbelių, gardumynų, Pirko ir gyventojai, ir įstaigos darbuotojai. Kas lašinių paltį, kas kiaušinių, kas keksiukų, o kas Kaziuko riestainiukų!

Čia pasilinksminę, ką pardavėm, ką nupirkom, kiek pašokom, ką pavaišinom, tuščiomis iš mugės niekas neišėjo. Pasibaigus mugei ir pirkėjai, ir prekiautojai liko patenkinti, ir dar ilgai sklandė pavasariška šventinė nuotaika.

Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė