Šiandien yra 2018.12.17

    Mielieji, kiekvienas stabtelkime ir  prisiminkime praėjusius metus, prisiminkime savo pergales ir klaidas, savo ištesėtus ir sulaužytus pažadus, akimirkas, kai atsiverdavom puikiems nuotykiams  arba užsisklęsdavom  bijodami nukentėti. Nes tai ir yra Naujųjų metų esmė, gauti dar vieną galimybę - galimybę atleisti, būti geresniems, padaryti geriau, duodi daugiau, mylėti labiau. Nustoti nerimauti dėl to kas bus, ir pasitikėti tuo, kas bus.

     Senuosius - 2014 metus palydėjome su šokiais ir dainomis. Renginio pradžioje džiugiai pasitikome  svarbiausią svečią - Kalėdų senelį, vėliau parodėme ką išmokome per visus metus, tai buvo mūsų pasirodymas pavadinimu "Vilkas ir 7 ožiukai". Taip pat pagyvinome Naujametinį vakarėlį nenutrūkstama tradicija – nominacijų įteikimu šiais metais labiausiai pasižymėjusiemsSulaukėme gražių palinkėjimų ir dovanų mus aplankiusios gerb. seniūnės - Onutės Rakauskienės. Koncertuojant mūsų žinomam gitaristui Juozui Bacevičiui - ,,Zuzė“, atvėrėme vartus į Naujuosius Ožkos metus!

    Nepamirškime būti geri vieni kitiems, mandagūs vieni kitiems, ne tik šiandien, bet ir visus ištisus metus.  Laimingų Jums Naujųjų 2015 metų!

Užimtumo specialistė Akvilė Sutkaitytė

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

Gruodžio 29 d. Ilguvos socialinės globos namuose apsilankė Kauno pilietinės bendruomenės centro „ Dainava“  atstovai, vadovaujami pirmininkės Jolantos Kaminskienės. Pasidabinę nykštukų kepurėmis , vedant renginį  Teofilei Vozbutienei,   visi šoko, dainavo , vaidino. Nekantru buvo laukti   akimirkos, kai Kalėdų senelis atriš  pilną dovanų maišą...

Džiugu, kad Kauno pilietinės bendruomenės centro atstovai aplanko Ilguvos socialinės globos namų gyventojus kelis kartus per metus, kiekvieno apsilankymo metu įtraukdami gyventojus ir darbuotojus į  bendrą šokio sūkurį, dainą ar  vaidinimą.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui  Jūratė Bataitienė

Gruodžio 24 d. išvakarėse išsivaduojame iš tamsiojo meto. Jau gruodžio 25-ą saulė vėl ima kopti aukštyn į dangaus skliautą, ilgėja šviesusis paros metas. Šventė tapatinama ir su krikščioniškąja - kūdikėlio Jėzaus gimimo išvakarėmis. Ilguvos globos namuose taip pat tradiciškai buvo valgoma Kūčių vakarienė. Visi sėdome prie bendro stalo, ant kurio buvo patiekti tradiciniai Kūčių patiekalai: kūčiukai, kisielius, aguonų pienas. Parapijos klebonas V.Sekavičius išdalijo kalėdaičius ir kvietė bendrai maldai. Gražių švenčių palinkėjo ir globos namų direktorius Sigitas Jankauskas.

Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė