Šiandien yra 2019.02.17

           Šią dieną turėjome kulinarijos būrelį, per kurį kepėme keksiukus Kaziuko mugei. Makalavome tešlą, pylėme į formeles ir šovėme į krosnį. Iškeptus keksiukus laistėme šokoladu ir barstėme įvairiausiais spalvotais barstukais. Keksiukais gardžiavosi Kaziuko mugės svečiai.

Užimtumo specialistė Akvilė Sutkaitytė

2015- 02- 17 globos namuose vyko užgavėnių šventė. Tradiciškai dalyvavome persirengėlių eitynėse: aplankėme slaugos korpuso gyventojus ir valgyklos darbuotojas. Linksmai nusiteikę atėjome į šventės vietą, kur iš karto įvyko kanapinio ir lašininio grumtynės. Jėgos buvo lygios, kanapinis nenugalėjo, bet mes vistiek tikime, kad išvijome žiemą iš kiemo ir ji nesugrįš. Tuomet sudeginome morę, šokome ratelyje. Šventės metu kepėme blynus ir dešreles, vaišinomės riestainiais ir karšta arbata.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

„Tėvynė – tai ne milijonai žemės valakų, ne miškai, ne upės. Tėvynės sąvoka moralinė. Žmogus širdį nešiojasi Tėvynę. Tik tas jos nepraras, kas nenorės...“( J.Grušas ).

Vasario 13 dienos popietę minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šia proga organizavome popietę – viktoriną „Lietuvos Nepriklausomybės įvykiai ir žmonės“. Šventės pradžioje prisiminėme 1918 m. įvykius, jų reikšmę. Vėliau vyko viktorina. Trys komandos : geltonieji, žalieji ir raudonieji, varžėsi dėl geriausiojo, šauniausiojo ir protingiausiojo vardo. Komandos turėjo įveikti 16 klausimų iš mūsų Lietuvos istorijos bei sudainuoti kuo daugiau lietuvių patriotinių dainų. Kiti tuo metu piešė piešinius. Visi dalyvavusieji buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė