Šiandien yra 2018.12.19

Gruodžio 29 d. Ilguvos socialinės globos namuose apsilankė Kauno pilietinės bendruomenės centro „ Dainava“  atstovai, vadovaujami pirmininkės Jolantos Kaminskienės. Pasidabinę nykštukų kepurėmis , vedant renginį  Teofilei Vozbutienei,   visi šoko, dainavo , vaidino. Nekantru buvo laukti   akimirkos, kai Kalėdų senelis atriš  pilną dovanų maišą...

Džiugu, kad Kauno pilietinės bendruomenės centro atstovai aplanko Ilguvos socialinės globos namų gyventojus kelis kartus per metus, kiekvieno apsilankymo metu įtraukdami gyventojus ir darbuotojus į  bendrą šokio sūkurį, dainą ar  vaidinimą.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui  Jūratė Bataitienė

Gruodžio 24 d. išvakarėse išsivaduojame iš tamsiojo meto. Jau gruodžio 25-ą saulė vėl ima kopti aukštyn į dangaus skliautą, ilgėja šviesusis paros metas. Šventė tapatinama ir su krikščioniškąja - kūdikėlio Jėzaus gimimo išvakarėmis. Ilguvos globos namuose taip pat tradiciškai buvo valgoma Kūčių vakarienė. Visi sėdome prie bendro stalo, ant kurio buvo patiekti tradiciniai Kūčių patiekalai: kūčiukai, kisielius, aguonų pienas. Parapijos klebonas V.Sekavičius išdalijo kalėdaičius ir kvietė bendrai maldai. Gražių švenčių palinkėjo ir globos namų direktorius Sigitas Jankauskas.

Socialinė darbuotoja Rita Augustinaitienė

Artėja pati linksmiausia metų šventė- Kalėdos. Skubėsime dovanas, galvoti idėjas ir puošti namus. Kalėdinės dekoracijos yra tiek pat svarbios kiek ir pačios Kalėdos, nes taip mes sukuriame namų šilumą ir švetinę nuotaiką. Todėl nuo gruodžio 16 dienos globos namuose atsidarė „KALĖDINĖS DIRBTUVĖLĖS“, veikusios visą savaitę. Šiose dirbtuvėlėse dalyvavo ir gyventojai, ir darbuotojai. Vienas kitam padėdami gaminome kalėdines puokštes ir papuošimus. Šiomis dekoracijomis puošėme kambarius ir valgyklos salę.

Socialinė darbuotoja Gailutė Matulaitienė

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

2014 m. gruodžio 12 -19 d.  Per advento tamsą – į Kalėdų šviesą.

Tai metas, kai į žemę ateina meilė,tyla,ramybė. Tik meilėje galima atleisti vieni kitiems. Tyloje apmąstyti, ar teisingai gyvenome, ar nepamiršome artimo savo, ar suradome savyje jėgų atleisti, padėti net ir priešui. Tik tyloje galime surikiuoti visus darbus, kurių reikia mums, mūsų vaikams, mūsų žemei. Tik tada gali ateiti ramybė, kurios visi ilgimės ir laukiame.

 Socialinė darbuotoja Laima Jankauskienė