Šiandien yra 2019.02.17

Laisvė- didžiausia kiekvieno žmogaus ir kiekvienos tautos vertybė, tikrasis žmogaus ir visos tautos laimės ir gerovės šaltinis. Netekti laisvės- netekti galimybės augti ir tobulėti. Kiek priespaudos ir neteisybės patyrėme 1991 metais sausio 13- osios naktį atkakliai gindami televizijos bokštą. Tik malda ir tikėjimas mums tada padėjo. Tačiau buvo aukų.

Prisimindami šiuos įvykius, sausio 13- ąją minėjome Laisvės gynėjų dieną. Iš ryto valgyklos salėje degėme žvakes, o po pietų rinkomės į paminėjimą. Popietės metu prisidėjome prie antrus metus vykstančios akcijos ir įsisegėme po neužmirštuolės gėlės žiedą. Supratome, kad pačiame pavadinime- neužmirštuolė, slypi mintis, kad kovotojai už laisvę yra nepamiršti. Mes visada prisiminsime, kodėl esame laisvi.

Renginio metu dalinomės prisiminimais ir žiūrėjome dokumentinį filmą apie sausio 13 o- sios įvykius.

Užimtumo specialistė Giedrė Čepliauskaitė

Socialinė darbuotoja  Jolita Jasukaitytė

    Mielieji, kiekvienas stabtelkime ir  prisiminkime praėjusius metus, prisiminkime savo pergales ir klaidas, savo ištesėtus ir sulaužytus pažadus, akimirkas, kai atsiverdavom puikiems nuotykiams  arba užsisklęsdavom  bijodami nukentėti. Nes tai ir yra Naujųjų metų esmė, gauti dar vieną galimybę - galimybę atleisti, būti geresniems, padaryti geriau, duodi daugiau, mylėti labiau. Nustoti nerimauti dėl to kas bus, ir pasitikėti tuo, kas bus.

     Senuosius - 2014 metus palydėjome su šokiais ir dainomis. Renginio pradžioje džiugiai pasitikome  svarbiausią svečią - Kalėdų senelį, vėliau parodėme ką išmokome per visus metus, tai buvo mūsų pasirodymas pavadinimu "Vilkas ir 7 ožiukai". Taip pat pagyvinome Naujametinį vakarėlį nenutrūkstama tradicija – nominacijų įteikimu šiais metais labiausiai pasižymėjusiemsSulaukėme gražių palinkėjimų ir dovanų mus aplankiusios gerb. seniūnės - Onutės Rakauskienės. Koncertuojant mūsų žinomam gitaristui Juozui Bacevičiui - ,,Zuzė“, atvėrėme vartus į Naujuosius Ožkos metus!

    Nepamirškime būti geri vieni kitiems, mandagūs vieni kitiems, ne tik šiandien, bet ir visus ištisus metus.  Laimingų Jums Naujųjų 2015 metų!

Užimtumo specialistė Akvilė Sutkaitytė

Socialinio padalinio vedėja Loreta Balsienė

Gruodžio 29 d. Ilguvos socialinės globos namuose apsilankė Kauno pilietinės bendruomenės centro „ Dainava“  atstovai, vadovaujami pirmininkės Jolantos Kaminskienės. Pasidabinę nykštukų kepurėmis , vedant renginį  Teofilei Vozbutienei,   visi šoko, dainavo , vaidino. Nekantru buvo laukti   akimirkos, kai Kalėdų senelis atriš  pilną dovanų maišą...

Džiugu, kad Kauno pilietinės bendruomenės centro atstovai aplanko Ilguvos socialinės globos namų gyventojus kelis kartus per metus, kiekvieno apsilankymo metu įtraukdami gyventojus ir darbuotojus į  bendrą šokio sūkurį, dainą ar  vaidinimą.

Direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui  Jūratė Bataitienė